ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25811 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۸/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

امروزه، در تمام نقاط جهان داروهای استنشاقی بهترین روش درمانی آسم محسوب می شوند. اما متاسفانه در خانواده های ایرانی نوعی واکنش منفی نسبت به مصرف این داروها وجود دارد و شاید دلیل آن مربوط به شکل گیری برخی باورهای رایج درخصوص عوارض این داروها باشد که صحت ندارد. به عنوان مثال، این تصور وجود دارد که داروهای استنشاقی عوارض قلبی یا عوارض ریوی دارند یا باعث ایجاد وابستگی می شوند. اما هیچ یک از این موارد اساس علمی ندارند. بنابراین، توصیه می شود در صورت تجویز داروهای استنشاقی بدون نگرانی مصرف شوند.

بی شک والدین نمی توانند کاری برای مقابله با آلودگی هوا انجام دهند. اما در برخی از خانواده ها برای پاکسازی هوای منزل از برخی گیاهان استفاده می شود. آیا شما این شیوه ها را برای تمیز کردن هوای منزل توصیه می کنید؟
خیر. گیاهان جزو مواد آلرژی زا هستند. بنابراین نگهداری گل و گیاه برای مقابله با مواد آلرژی زا توصیه نمی شود. برخی دستگاه های تصفیه هوا وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.

چه توصیه هایی برای والدین کودکان مبتلا به آسم دارید؟

:: Information 223
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25714 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما