ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آلرژی غذایی
در حال حاضر هیچ تست پزشکی برای آلرژی غذایی وجود ندارد که دقیق تر از کار کارآیی والدین است که یک ناظر مشتاق و ضبط دقیق است. در بیشتر موارد، یک رژیم غذایی حذف شده با دقت انجام می شود که حساسیت شما را کشف می کند. پزشک یا متخصص آلرژی می تواند با انجام یک یا هر دو تست زیر کمک کند:

تست پوست

آزمایش پوستی در کشف علایم پنهان مواد غذایی مفید است، اما دارای بروز بالایی از مثبت کاذب است، به این معنی که آزمایش پوست احتمالا نشان می دهد که شما یا فرزندتان به هنگام غذا واقعا آلرژی غذایی دارید. یک آزمایش پوستی منفی (یعنی کودک شما به یک آلرژن پوستی خاص تزریق شده در پوست خود واکنش نشان نمیدهد) نشانه قابل اعتمادی است که به احتمال زیاد به آن غذا حساسیت دارید.
آزمایش خون. این آزمایش، به نام RAST (تست رادیو آلرژیک Sorbent)، آنتیبادی ها را در جریان خون شما اندازه گیری می کند تا آلرژن های خاصی از مواد غذایی. بر خلاف آزمایش پوست، آزمایش RAST دارای درجه بالایی از منفی های نادرست است، به این معنی که حساسیت های غذایی که کودک شما واقعا دارد را تشخیص نمی دهد. یک آزمایش مثبت RAST یک شاخص قابل اعتماد است که احتمالا به آن غذا حساسیت دارید. اگر یک غذای خاص، بادام زمینی می گویند، بر روی آزمایش RAST مثبت نشان می دهد، به این معنی است که شما احتمال بیشتری دارید که به بادام زمینی حساسیت نداشته باشید. اگر یک آزمایش پوست و یک آزمایش RAST موافق باشد، می توانید نتایج بیشتری را به دست آورید. اما به یاد داشته باشید که نه آزمایش پوست و نه آزمایش خون به عنوان مشاهدات خود قابل اعتماد است، و آنها قطعا هزینه بیشتری دارند. تست ممکن است مفید باشد وقتی که نتایج رژیم غذایی حذف گیج کننده است.

:: Information 37
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما