ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

راه های آماده سازی کودکان برای نوزاد جدید
کودکان نوپا جوان در مورد یک کودک “رشد در شکم شما” نشانه ای نخواهند داشت. زیرا آنها نمیتوانند آن را ببینند، نمیتوانند بیشتر توضیح را درک کنند. حتی زمانی که شما در ماه نهم خود هستید، کودک شما بزرگتر متوجه برتری نخواهد شد، مگر اینکه متوجه شوید که برای او سخت تر است تا روی دامن خود نشست. این ۱۰ راه را برای جذب فرزندان خود در بارداری خود امتحان کنید.

۱٫ ترتیب دادن اطراف بچه های بسیار جوان.
این به فرزندان بزرگتر شما می گوید که چگونه صدای آنها را می شنوید، ببینید چه اتفاقی می افتد، متوجه می شوید که شما در حال برگزاری یکی از آنها هستید و متوجه می شوید که آنها نیاز به آرامش و یادگیری در مورد پرستاری دارند.

۲٫ درباره نوزاد جدید صحبت کن.
هنگامی که شکم شما واقعا بزرگ است، ممکن است هشت ماه در مورد نوزاد جدید صحبت کنید: “نوزاد جدید سوزی”. اجازه بدهید او احساس کند که لگد زده، به او صحبت کند یا به کودک بخواند و سکته مغزی کند.

۳٫ فرزندان بزرگتر را در دوران بارداری با کتاب های کودکان در باره نوزادان جدید مشارکت دهید.
کودکان را در حاملگی بکار ببرید و عکس های او را از زمانی که یک کودک کوچک بود، بفرستید و همه چیز را برای او انجام دهید. چیزهایی مثل “مامانها بچه ها را کوچک نگه می دارند، زیرا آنها به آن نیاز دارند”.

۴٫ فرزندان بزرگتر پیش دبستانی را در باره نوزاد در اوایل بارداری بگوئید.
هرچه آنها بزرگتر باشند، زودتر می توانید فرزندان را در حاملگی بکار ببرید. بچه های خیلی کوچک ممکن است وقتی کودک شما بعد از اینکه شما به آنها می گوید نمی تواند روزی برسد، ممکن است گیج و ناامید شود. با یک کودک نوپا یا کودک پیش دبستانی بزرگ، سعی کنید تمام توصیه های کودک نوشت بالا، و علاوه بر این، از نمودار ها در کتاب های تولد برای صحبت در مورد چگونه کودک رشد می کند، ماه به ماه استفاده کنید. شما سوالاتی از قبیل: “امروز مادر شدن مادربزرگ چیست؟”

۵٫ توضیح دهید که چرا احساس خستگی، غرور، کوتاهی و بی قراری می کنید.
با توجه به سن و سطح درک، کودکان را در حاملگی بکار می گیرید و به آنها می گوئید که چگونه در هنگام بارداری احساس می کنید. شما ممکن است بگوئید “کودک نیاز به انرژی زیادی برای رشد دارد و به همین دلیل مادر بسیار خسته و خوابیده است” یا “هورمون های نوزاد نیاز به رشد دارند تا مادران احساس خنده کنند”.

۶٫ آنچه که نوزادان شبیه هستند را گسترش دهید.
به عنوان مثال، بگذار بچه ها گریه کنند (بعضی از آنها گریه می کنند) و آنها زمانی که با آنها صحبت می کنید و چهره های خنده دار را دوست دارند. به آنها توضیح دهید، “شما می توانید به من کمک کنید که پوشک را عوض کنم، بچه را بپوشم و لباس کودک بپوشم. بچه ها برای مدت طولانی نمی توانند کاری برای خود انجام دهند و تا زمانی که رشد نکنند، نمی توانند بازی کنند. آنها باید به طور کامل برگزار شوند، همانطور که من در زمانی که شما کمی بودم برگزار شدم. ”

۷٫ آنها را به انتصاب دکتر خود برسانید.
کودکان را در حاملگی بکار ببرید و آنها را به بررسی های ماهانه خود ببرید. اطفال نزدیک به سه باید بتوانند در مراجعه به ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود به خوبی رفتار کنند و از این دیدار یاد بگیرند. برای فرزندان بزرگتر در حال حاضر در مدرسه، آنها را در بازدید های خاص مانند بازدید سه ماهه که احتمال ابتلا به ضربان قلب کودک را می شنوید، در نظر بگیرید که بازدیدکنندهای که پزشک شما گفته است شامل یک سونوگرافی و چندین بازدید در انتهای به طوری که آنها هیجان را جذب می کنند و بیشتر تنظیم می شوند. پیوند زایمان قبل از زایمان نمیتواند برای برادران و خواهر و برادرانی که به اندازه کافی قدبلند هستند را نادیده بگیرد.

۸٫ نسخه ی آزمایشی را به دست بیاورید.
معمولا ماه پنجم و ششم،فرزندان بزرگتر می توانند حرکت برادر یا خواهر بچه خود را احساس کنند. در طول روز یا شب، این تجربه به شما می گوید که کودک شما بیشتر حرکت می کند، دراز بکشید و فرزندانتان را دعوت کنید تا این نمایش را احساس کنید. اجازه بدهید آنها حدس بزنند که کدام قسمت بدن آنها احساس می کنند.

۹٫ پیوند کودک را تشویق کنید.
با دعوت از آنها برای صحبت با نوزاد و در مورد کودک، در دوران بارداری شرکت کنید. اگر قبلا جنس را شناختید و یک نام انتخاب کرده اید، می توانید آنها را در هنگام مراجعه به کودک تشویق کنید. یا شما می توانید نام مستعار کودک خود را پیدا کنید. نوزادان می توانند حدود ۲۳ سالگی را بشنوند، بنابراین این زمان خوبی برای بچه هاست تا با بچه ها صحبت کند تا او آنها را بداند. پس از حدود سه ماه از این، صدای آنها به نوزاد هنوز در داخل رحم بسیار آشنا هستند، و پیوند در حال حاضر در حال انجام است. مطالعات نشان می دهد که نوزادان به سمت صدایی که پس از تولد تشخیص می دهند تمایل دارند.

۱۰٫ محدودیت خود را بشناسید.
می فهمید که غیر ممکن است که دیگر اعضای خانواده را به همان اندازه مورد توجه قرار دهیم تا باردار شوید. دیر یا زود فرزندان متوجه خواهند شد که آنها باید مادر را با یک گیرنده کوچک دیگر در خانواده به اشتراک بگذارند. خوشبختانه بارداری به شما مقدار زیادی وقت می بخشد تا فرزندان بزرگتر را برای آنچه که بعد از رسیدن نوزاد وارد زندگی می شود آماده کند. استفاده از آنها برای کمک به شما در حالی که برادر یا خواهر کوچک هنوز در داخل است، واقعا یک ابزار خوب برای پیوند است. کودکان حتی قبل از اینکه نوزاد می آیند، وقت و انرژی خود را صرف کرده اند، و کودک به آنها ارزش بیشتری خواهد داشت.

:: Information 36
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما