ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

در مورد هر یک از سه مرحله زایمان باید بدانید که منتظر چه اتفاقاتی باشید.

مرحله اول کار
در مرحله اول از کار شما شروع به احساس انقباض زمانی که بدن شما شروع به کشش و آماده شدن برای بار  زایمان .

فاز اولیه

برای اغلب زنان فاز نهفته ساده ترین قسمت مراحل کار است؛ آن نیز طولانی ترین است. در این فاز اولیه، انقباضات می توانند بین ۵ تا ۳۰ دقیقه فاصله داشته باشند و از ۳۰ تا ۴۵ ثانیه گذشته باشند. مرحله اولیه زایمان برای اولین بار به طور متوسط هشت ساعت طول می کشد، اما می تواند از چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در طول زایمان ، گردن رحم شما از بین می رود و از ۵۰ تا ۹۰ درصد از بین می رود. این نیز گسترش می یابد، تا پایان کار زودهنگام به ۳-۴ سانتی متر می رسد.

فاز فعال
انقباضات در فاز فعال معمولا هر ۳ تا ۵ دقیقه و ۴۵-۶۰ ثانیه گذشته رخ می دهد. زنان اغلب انقباضات کار فعال را به عنوان امواج شروع می کنند که در بالای رحم شروع می شوند و به پایین یا از پشت که در اطراف جلو حرکت می کنند، توصیف می کند. این نیز فاز کار است، هنگامی که غشاهای شما به احتمال زیاد به پارگی و تولید مایع به عنوان شکسته شدن آب خود را. این مرحله از مراحل اول کار به طور متوسط ​​۳-۴ ساعت طول می کشد. گردن رحم شما کاملا از بین می رود و از ۴ تا ۸ سانتیمتر طول می کشد. سر نوزاد، پایین تر به لگن شما می رسد، که اغلب غشاها را شکست می دهد و مایع آمنیوتیک را با سستی آزاد می کند. مغز شما با رها کردن اندورفین ها، ریه های طبیعی بدن شما، به ناراحتی افزایش می یابد.

مرحله انتقال
گذار بدان معنی است که شما از اولین مرحله زایمان از کار حرکت می کنید – کشش لبه های لگن را باز کنید – به مرحله دوم بروید و کودک را بیرون بکشید. گذار فاز ترین مرحله تمام کار شماست، اما خبر خوب این است که کوتاه ترین، معمولا تنها ۱۵ دقیقه تا یک ساعت و نیم طول می کشد. بسیاری از زنان در طول گذراندن بیش از ۱۰ یا ۲۰ انقباض را تجربه نمی کنند. انقباضات گذرا بیشتر از فعالیت های فعال – بین ۱ تا ۳ دقیقه فاصله است و حداقل یک دقیقه یا یک دقیقه و نیم طول می کشد. رحم شما در طول گذراندن چند سانتی متر نهایی می شود

مرحله دوم کار
مرحله دوم زایمان این است که نوزاد شروع به ظهور کند. در اینجا چیزی است که شما می توانید در طول دومین مراحل کار انتظار داشته باشید:

کمک به فشار کودک بیرون
انقباضات شما ممکن است در حال حاضر کمتر دردناک است و بیشتر از هم جدا هستند، حدود ۳-۵ دقیقه از ابتدای یک تا شروع بعدی. پس از گذشت زمان، گردن رحم شما به طور کامل گسترش می یابد، و سر نوزاد شروع به فرود در کانال تولد می کند. شما ممکن است یک خواست غیر قابل کنترل برای کاهش وزن احساس کنید. همانطور که نوزادتان را از طریق کانال تولد فشار میدهید، ممکن است احساس ناخوشایندی از لحظه ای پریشانی احساس کنید، زیرا بافتهای واژن شما در حال چرخش به سر نوزاد است. طول متوسط ​​مرحله فشار دادن از یک تا یک و نیم ساعت در مادران اول است. قفسه سینه شما، پس از گذراندن کامل، پس از گذشت، اجازه می دهد که کودک به داخل کانال تولد وارد شود. همانطور که سر نوزاد سر عضلات کف واژن و لگن را گسترش می دهد، گیرنده های میکروسکوپی در این بافت ها، خواستار خرسندی می شوند. آنها همچنین سیستم شما را به انتشار اکسیتوسین بیشتر، هورمون است که تحریک contractions رحم سیگنال. این دو محرک طبیعی با هم کار می کنند تا نوزاد را بیرون بکشند.

تاج پوشش
این جایی است که سر کودک به نظر می رسد. پس از مدت زمانی که فشار می آورید، لگن شما شروع به برانگیختن می کند – نتایج قابل مشاهده از کار شما. به زودی همراهان شما می توانند یک سر پوست کوچک را ببینند که شما به پایین می روید، سپس عقب نشینی کنید زمانی که انقباض متوقف می شود، با یک بعدی دوباره ظاهر شوید. هنگامی که تولد همراه شما اعلام می کند، “کودک شروع به تاج زدن”، پروینیوم شما به تدریج شروع به کشش می کند تا زمانی که نهایتا باز شدن واژن شما مانند یک تاج سر در اطراف نوزاد باشد. هنگامی که سر نوزاد دور گوشه و اردک تحت استخوان لگن شما قرار می گیرد، دیگر قادر به لغزش نخواهد بود. همانطور که لوبیا و پرینوم شما کشیده شده اند احساس سوزش و احساس سوزش را مانند “حلقه آتش” احساس می کنید. این احساس خستگی سیگنال بدن شماست که مدام توقف را فشار ندهید. در عرض چند دقیقه فشار سر نوزاد به طور طبیعی اعصاب در پوست را خاموش می کند و احساس سوزش متوقف می شود.

هنگامی که نوزاد تاج را بپوشاند، متولدین تولد شما ممکن است به شما توصیه کنند که فشار نیاورید، بلکه این است که به آرامی کودک را از بین ببرید تا از بین بردن بافت های داخلی و یا پروینیوم پرهیز کنید. بعضی از تمرینکنندگان تصمیم می گیرند که اپیزیوتومی را انجام دهند، همانطور که سر نوزاد شروع به کشیدگی پوست می کند. اطمینان حاصل کنید که خواسته های اپیزیوتومی خود را پیش از زمان مشخص کرده اید. چند انقباض دیگر و نوزادان به داخل دستان شما و یا بر روی تخت بستگی دارد.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما در صورت لزوم از مخاط بینی و دهان کودک خارج می شود، سپس نوزاد را بکشید تا نفس را تحریک کند (سپس اولین گریه نوزاد را می شنوید!)، و سپس کودک را روی شکم تان به شکم بکشید برای نمره Apgar انجام می شود بند ناف قطع می شود (بعضی از پدر ها می خواهند افتخار را انجام دهند) و کودک شما آماده است تا با شما ملاقات کند. بعضی اوقات نوزاد ممکن است نیاز به مراقبت ویژه ای از قبیل مکشون مکانیوم، تحریک تنفس و یا اکسیژن را داشته باشد تا زندگی سالم را خارج از رحم کند.

مرحله سوم کار
این به احتمال زیاد ساده ترین مراحل کار خواهد بود. کار سختی تمام شده است و بدن شما شروع به آماده شدن برای بازگشت به حالت قبل از حاملگی می کند.

تحویل Placenta
شما احساس سوزش و حتی احساس فشار ضعیف را احساس خواهید کرد، زیرا انقباضات زایمان تا حدودی ملایم، در طول نهایی مراحل زایمان کمک می کند. اگر یک اپریسیوتومی دارید یا از بین رفته اید، ممکن است دندانپزشک شما کمی بخورد. رحم شما همچنان قراردادی دارد، هر دو برای خارج کردن جفت و رها کردن رگ های خونی برای متوقف کردن خونریزی. من مشکلی وجود دارد، شما ممکن است یک تزریق پیتوسین و قارچ را برای کمک به قرارداد رحم و جلوگیری از خونریزی سریعتر دریافت کنید. همراه مادر ممکن است رحم شما را ماساژ دهد تا به آن در قرارداد کمک کند و مطمئن شوید که آن را ثابت نگه داشته است. تحویل جفت ممکن است از پنج تا سی دقیقه طول بکشد.

:: Information 37
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما