ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیا کولیک نوزاد همون حساسیت غذایی یا رفلکس است؟
سوال: آیا ریفلاکس یک چیز واقعی است یا حساسیت غذایی غیر قابل شناسایی است؟ شخصیت من رفلاکس وحشتناک بود و من رژیم را از بین بردم و حالا او عالی است!
پاسخ: در سال ۱۹۹۲، با اولین نسخه کتاب کودک، ما روشن کردیم که در آن زمان “سردرگمی کولیک” نامیده می شد. حتی یک سخن گفتم: “کیکیک یک کلمه پنج حرفی است که به این معنی است که دکتر نمی داند که چرا کودکم صدمه می کشد”. به جای علامت “کودک کولیک“، ما آن را “کودک مبتلا به” نامیدیم که والدین را انگیزه می دهد دکتر به دنبال یافتن دلیل برای اینکه کودک آسیب ببیند. ما دریافتیم که دو علت پزشکی کودک مبتلا به ریفلاکس (همچنین بیماری ریفلاکس معده) و حساسیت غذایی، به ویژه گندم و لبنیات در رژیم غذایی مادر است.

سرنخ هایی که رفلکس است
انفجار مکرر گریه های دردناک، بر خلاف گریه نوزاد معمولی؛ بیش از حد تف کردن پس از خوردن؛ انفجار شبانه در درد؛ گریه کمتری هنگام انجام درست؛ مکرر گزاف گزنه و صدای گریه.

رژیم تشخیصی و درمان
هنگامی که یک کودک با چندین نشانه را مشاهده می کنیم، والدین را تشویق می کنیم که این رژیم تشخیصی و درمان را شروع کنند:

به کودک با لمس بالا، پدر و مادر در اسلحه.
حداقل ۳۰ دقیقه بعد از تغذیه، نیمه راست را در یک زنجیر یا حامل نوزاد بپوشانید – گرانش باعث کاهش ریفلاکس میشود.
نگه داشتن نوزاد برای حداقل ۳۰ دقیقه پس از تغذیه، تندرست نیست، زیرا این باعث می شود محتویات معده به ریفلاکس به مری تبدیل شود.
به دنبال دکتر بیل “قوانین تغذیه رفلکس:” خوراک نصف، دو برابر اغلب. علاوه بر کاهش ریفلاکس، تغذیه مکرر، بزاق بیشتری را تحریک می کند، که کمک می کند تا درماتیت اسیدی تحریک شده از مری به بهبود و روان شدن کمک کند.
در هنگام تغییر از یک سینه به دیگری، یا پس از چند اونس از یک بطری، کودک را به خوبی بچرخانید.
شیر مادر شیرده: شیر مادر به درستی “غذا آسان و آسان” نامیده می شود، زیرا آن را از معده سریعتر از فرمول خالی می کند.
اگر پزشک هنوز مشکوک به ریفلاکس است، اما هیچ یک از موارد فوق کمک نمی کند، تشخیص می تواند توسط سوپراسکوپی تایید شود. اگر رفلاکس از بین رفته است، پس از تغذیه با شیر مادر، گندم و لبنیات (و شاید سایر مواد غذایی) را از رژیم غذایی خود حذف کنید. اینجا لینک رژیم غذایی حذف را ببینید. یا اگر فرمول تغذیه شود، پزشک یک فرمول حساسیتی را توصیه می کند.
خبر خوب این است که هر دو رفلکس و حساسیت غذایی به ۶ ماه کاهش می یابد زمانی که روده بالغ تر است و اطفال بیشتر صاف است. در صورتی که این دارو ادامه یابد، پزشک ممکن است داروهای ضد بارداری برای مدت کوتاهی پیشنهاد کند.

:: Information 51
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۴ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما