ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

با وجود این، جمع‌آوری معتادان در یک محدوده و دسترسی سریع به آنها کمک می‌کند که راحت تر بتوان طرح‌های مطالعاتی را روی آنان اعمال کرد، چرا که قطعا افراد آموزش دیده نیز در این زمینه در نظر گرفته شده اند تا در این اماکن معتادان را تحت کنترل خود قرار دهند. بنابراین یکی از اهداف کاهش آسیب اعتیاد این است که همه مسائل معتادان را از بزهکاری گرفته تا انواع بیماری‌ها، عفونت‌ها، سرنگ‌های مشترک و رفتارهای مخرب تحت پوشش خود قرار دهد، پس چه بهتر که کلیه امورات معتادان در اتاق امن مصرف تحت نظارت باشد تا از این طریق بتوان اثرات اعتیاد را کاهش داد.

نهایی شدن احداث مرکز مدیریت مصرف مواد

بر اساس قانون، معتاد متجاهر به فردی گفته می‌شود که در ملأعام تزریق و مصرف کند و با این کار امکان بازداشت خود را رقم بزند. این در حالی است که روز به روز به تعداد معتادان متجاهر در سطح شهر افزوده شده و بارها و بارها دیده ایم که معتادان پس از جمع آوری دوباره به چرخه مصرف باز می‌گردند. حال سوالی که موافقان طرح اتاق امن تزریق از مخالفان دارند این است که اگر حضور معتادان متجاهر در مکان‌های عمومی نقض قانون است، چرا با نگهداری آنان در اتاق امن تزریق مخالفت می‌شود؟ مگر همیشه گفته نمی‌شود معتاد مجرم نیست، بلکه بیماری است که باید معالجه شود، پس چرا برای محقق شدن یکی از روش‌های کاهش آسیب اعتیاد تلاش نمی‌شود؟ با وجود این، طرح اتاق امن تزریق قرار است که در چند شهر اجرا شود.

:: Information 293
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ مهر ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما