ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

در ابتدای بارداری، سیستم غدد درون ریز شما به شدت برای ایجاد هورمونهای رحم و نوزاد نیاز به رشد داشت. تقریبا در نیمه راه بارداری شما جفت بیشتر از این هورمون ها را تولید می کند.

این توضیح می دهد که چرا شما فیزیکی احساس می کنید؛ تولید هورمون جفتی عوارض جانبی زیادی بر روی مادر ندارد، زیرا تولید هورمون مادران می کند. به احتمال زیاد احساسات شما نیز احساساتی تر خواهد بود، زیرا احساسات مادر شما به احتمال زیاد از بین می روند.

با این وجود، هنوز احتمال دارد که احساسات مادر شما شدیدتر از پیش از بارداری شما باشد. بسیاری از مادران از اینکه آنها به راحتی گریه می کنند شگفت زده شده اند – حتی مکالمات تبلیغاتی مک دونالد می توانند آنها را گریه کنند. خوشبختانه، ماه پنج ماه به طور معمول با احساسات بسیار خوبی و یا حداقل دوام بیشتر به وجود می آید. در این ماه برخی از احساسات رایج در ماه پنجم بارداری مادران وجود دارد:

ویژه
اکنون که به دنیا واضح است که شما در حال رشد یک کودک هستید، می توانید از مزایایی که ممکن است با وضعیت قابل مشاهده شما برخوردار باشد لذت ببرید. روحانی در سوپرمارکت ممکن است به شما کمک کند تا مواد غذایی خود را در ماشین بارگیری کنید. گذرها ممکن است با نگاهی به تحسین، راه خود را ببینند.

ممکن است به نظر برسد که شما چندین نقطه از چشم بسیاری از افراد را دیده اید که احترام، تحسین، ترس و ترس و وحشت نشان می دهد که شما می دانید که مهم ترین کار در جهان است – رشد یک کودک.

هیجان زده
ماه گذشته شنوایی شنوایی ضربان قلب و احتمالا دیدن بدن کوچک بر روی صفحه اولتراسوند، نشانه هایی از اطمینان دادن به این بود که واقعا در اطراف شما وجود دارد. در حال حاضر در نهایت شما احساس حرکت کودک – اثبات بی قید و شرط که شما واقعا می خواهید یک مادر است.

میخواهم در لانه خود بمانم
احساسات مادری که موجب غرور لانه شدن می شوند، بسیار بخشی از فولکلور بارداری بعدی است، اغلب خود را برای اولین بار در طول ماه پنجم نشان می دهد. با یک فشردگی از انرژی، ممکن است ناگهان تمایل به تمیز کردن خانه داشته باشید، حتی به شدت هایی که قبلا هرگز با آن برخورد نکرده اید (کسی که دیوار را بپوشاند). شما ممکن است متوجه شوید که در آن زمانی که شما یک بار خروجی داشتید، اکنون ترجیح می دهید که به لانه خود برسید، مانند یک مرغ مرغ.

احساسات مادرانه بی نظیر
درست همانطور که بدن شما بر تغذیه یک زندگی جدید متمرکز است، احساسات مادر شما ممکن است سبب شود که شما با شخص کوچکی که فضای مورد نظر خود را در اختیار دارید، مشغول شوید. شما ممکن است بخواهید تنها به فکر کردن یا فکر کردن درباره کودک خود باشید.

شما احتمالا از مدتها طول می کشد تا هیچ کاری انجام ندهید تا احساس لرزش کودک را تجربه کنید. این عقب ماندگی های ذهنی طبیعی و ضروری هستند، چرا که آنها به شما کمک می کنند تا به واقعیت بودن مادرتان کمک کنید.

فیزیک ذهنی
بسیاری از زنان احساس می کنند که ما “مغز مادری” را برچسب می زنیم – شما نمی توانید به طور کامل بر آنچه که می خواهید بگویید، سخت تر برای واژگان ساده گاهی اوقات مبارزه کنید. شما می توانید فراموشکار یا “فضا” باشید. اگر درباره این نفهمیدید، می توانید کاملا هشدار دهنده باشید، به ویژه اگر مطمئن نیستید که مغز قدیمی شما بعدا به عقب برسد.

اگر می دانید، می توانید برای آن هزینه ها را بپردازید، حتی در آن خندید. این حافظه مبهم به ندرت با توانایی زنان باردار در انجام کار خود مواجه می شود.

سر و صدا با مشاوره
کل دنیا می خواهد به شما در رشد کودک کمک کند. به نظر می رسد که زن باردار بی کس را در همه جا ببیند. (صبر کن تا کودک تازه بسازی – بدتر می شود!) این یک زمان خوب برای یادگیری نادیده گرفتن مشاوره نامناسب است و در مورد آن که ارزش آن را می فهمند، بیشتر متقاعد شوید.

حملات هراس
هر زمان در دوران بارداری، به خصوص در سه ماهه سوم، احساسات قوی مادرانه باعث می شود تا برخی از خانم ها به حملات ناگوار دست پیدا کنند: هوشیار شدن، تنفس سخت، ضربان قلب سریع (تشنگی) و احساس سینه قفل می شود. این ممکن است شما را در اواسط شب بیدار کند. اگر یکی از اینها در می آید، حالت آرامش را بررسی کنید و خودتان را متقاعد کنید که “من o.k.” این قسمت ها به سرعت عبور می کنند و اطمینان می دهند که واقعا هیچ چیز به نظر نمی آید.

:: Information 71
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما