ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

نه فقط توهین که تهدیدهای بی‌شمار برای جلوگیری از ورود این مربی به ایران او را وادار کرد که اسکرین شات این کامنت ها را در اختیار مسئولان باشگاه استقلال قرار دهد. انواع تهدیدها از جمله تهدید یکی از طرفداران استقلال به تجاوز و قتل همسر و دختر این سرمربی، آبروی ایران را برده است. چنین استقبالی از یاد شفر نخواهد رفت و در اظهارات خود نیز اشاره کرده که من هر جا بوده‌ام سعی کردم بازیکنان را جنگنده بار بیاورم، نمی دانم چرا حملات ناجوانمردانه علیه من شد اما به نظر من برخی رفتارها نشانه شخصیت هر کسی است.

عاشقان حمله به صفحات شخصی!

فحاشی جرم است و افرادی که مورد توهین قرار می‌گیرند، می‌توانند با اعاده حیثیت، فرد توهین کننده را مورد پیگرد قانونی و حقوقی قرار دهند. این جرم بر حسب مورد مجازات هایی برابر با یک ماه تا یک سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق دارد. با این حال اهانت در فضای مجازی چندان قابل پیگیری نیست و مردم حمله به صفحه شخصی افراد را نه به عنوان جرم که به عنوان تفریح می شناسند. کافی است همین حالا نام شفر را در اینستاگرام سرچ کنید و در صفحاتی که به نام او ساخته شده است کامنت‌ها را بخوانید.

:: Information 155
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ مهر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما