ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 22 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

هفته نامه کرگدن – علی غبیشاوی: از جایی نامعلوم، صدای شکستن شیشه آمد؛ سر که چرخاندیم، دیدیم ویترین یکی از مغازه های موبایل فروش رو به روی ساحلچه خرد شده و چهل، پنجاه نفر یقه همدیگر را توی پیاده رو گرفته اند.

حتی اگر داستان «لطفا اجازه بده هواپیماها پرواز کنند»، از مجموعه داستان «برو ول گرد» مهدی ربی را نخوانده باشید، حتما گاه گاهی در صفحه حوادث روزنامه ها، شبیه چنین خبری به چشمتان خورده که مثلا مرد یا زنی بر اثر تیراندازی های کور و بی هدفی که در عروسی ها یا ختم های خوزستان روی می دهد، کشته شده است. چرا تعداد قابل توجهی از مردم این استان در جشن ها و غم هایشان تیراندازی هوایی می کنند؟ جواب این پرسش را به صورت دقیق و درست نمی دانم و فقط می کوشم در حوصله این سیاهه، گمان هایم را در این باره روی دور تند مرور کنم، ولی مجبورم پیش از آن قصه کوتاهی را به جای مقدمه تعریف کنم.

:: Information 124
تاریخ بروزرسانی : ۵ بهمن ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما