ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

صدای ناله‌های فرد مبتلا به هاری در این کتاب‌ها هرگز «هذیان‌های بی‌مفهوم ناشی از جنون» نیست، بلکه «صداهایی است که انگار نه از طریق خود بیمار که از طریق شخص دیگری که درون او زندگی می‌کند، تولید می‌شود.» برای بیان میزان درد و رنج هرگز از عباراتی مانند کم، زیاد یا امثال آن استفاده نمی‌شود، بلکه پزشکان سعی می‌کنند از واژگان کیفی‌تر و با توصیف‌های ادبی میزان درد را برای خوانندگان کتاب‌های پزشکی‌شان ملموس کنند. و البته در این دوران هنوز بیماران همان سهمی را از رحمت الهی دریافت می‌کنند که در کتاب مقدس توصیف شده است.

نظر کتاب مقدس درباره درد و رنج روشن است. درد ممکن است آن‌طور که در کتاب مزامیر آمده است، ناشی از خشم خداوند باشد که با توجه به رحمت او از فرد مومن دور خواهد شد. ممکن است نظیر آن‌چه بر سر ایوب نبی آمد، حاصل امتحانی الهی باشد که برگزیده شدن برای گذراندن این آزمون دشوار خود برکتی است از سوی آفریدگار و نمی‌توان نسبت به آن شاکر نبود. و در آخر این‌که گاه این درد و رنج خود جزئی از آیین مذهبی است. رنج مقدس مسیح بر صلیب همواره تسلای خاطری برای بیماران رنجور بود، چراکه به یادشان می‌آورد که آن‌ها در این رنج بردن شریک سفره پیامبر بزرگ خداوندند.

:: Information 188
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ تیر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما