ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25649 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش خبرنگار باشگاه خبر نگاران اراک، دکتر حسین ظهوری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اراک، به عنوان مدیروبرپاکننده کارگروه آموزش EUROBATS (زیرمجموعه برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد) منصوب شد.

در نوزدهمین جلسه مشاوره و نهمین جلسه کمیته برگزار کنندگان EUROBATS (زیرمجموعه برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد) که در کشور یونان برگزار گردید، دکتر حسین ظهوری عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی اراک به عنوان تنها نماینده و سخنگوی ایران شرکت کرده و پس از طرح پروپوزال پیشنهادی از سوی وی و تصویب آن توسط اعضا با اکثریت آرا، کارگروهی به نام کارگروه آموزش تشکیل و وی به عنوان مدیروب رپاکننده کار گروه آموزش EUROBATS که زیر مجموعه UNEP یا همان برنامه محیط زیست سازمان ملل قرار دارد منصوب شد.

همچنین وی عضو کارگروه Monitoring of Daily and Seasonal Movement of Bats در این سازمان نیز می باشد و نام دانشگاه آزاد اسلامی اراک بدلیل حضور دکتر ظهوری در آن سازمان مذکور ثبت گردیده و این برگی از افتخارات ملی ایران است.

حسین ظهوری عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی اراک دارای مدرک دکترای علوم محیط زیست با گرایش تنوع زیستی بوده و در حال حاضر مشغول به تدریس و تحقیق در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های مختلف است.

همچنین وی دارای مدرک مدیریت فنی در توریسم می باشد و در زمینه اکوتوریسم و جغرافیای جهانگردی، بوم شناسی حیات وحش، ساخت مستندهای تلویزیونی درباره حیات وحش و طبیعت ایران ،آموزش حیات وحش و محیط زیست برای گروه های سنی پایه و تاکسیدرمی نیز فعالیت می نماید.

:: Information 435
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25552 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما