ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

استهلاک تجهیزات پزشکی اورژانس به دلیل ازدحام بیماران

 یک متخصص طب اورژانس با اشاره به اینکه یکی از دلایل ازدحام بیش از حد اورژانس‌ها در ماه‌های اخیر اجرای طرح تحول سلامت است، گفت: مراجعات بیش از حد بیماران باعث استهلاک تجهیزات پزشکی اورژانس می‌شود و با توجه به عدم تولید تجهیزات پزشکی در کشور، دولت باید هزینه‌های زیادی را بابت واردات این کالاها متحمل شود.

 

دکتر امیر نجاتی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه خوشبختانه به دنبال درخواست‌های اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، تعرفه‌ها اصلاح شده است، گفت: اورژانس بیمارستان‌های آموزشی بویژه بیمارستان امام خمینی (ره) با ازدحام بیش از حد مواجه است. این مراکز آموزشی علاوه بر درمان باید به دانشجویان هم آموزش دهند و همین امر باعث فشار مضاغف بر دانشجویان و پرسنل می‌شود.

استهلاک تجهیزات پزشکی اورژانس به دلیل ازدحام بیماران

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این مطلب که به جز مراکز بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، مابقی بیمارستان‌های آموزشی با کمبود کادر پرستاری روبرو هستند، اظهار کرد: فشار بیش از اندازه بر پرستاران باعث کاهش رضایت‌مندی آنها از شغل‌شان و اختلال در روند خدمات‌رسانی به بیماران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از نظر کیفیت ارائه خدمات به بیماران و همچنین استفاده از تجهیزات روز دنیا خوشبختانه در وضعیت مطلوب هستیم، تاکید کرد: باید در آموزش نیروی انسانی به گونه‌ای عمل کنیم که خروجی بهتری داشته باشیم.

نجاتی با بیان اینکه شاخص هر بیمارستان بستگی به اورژانس دارد و باید نگاه استراتژیکی به آن شود، افزود: در بخش اورژانس، بیماران مضطرب و نیازمند به کمک هستند که به همین دلیل باید سیستم‌های حمایتی ویژه‌ای برای کارکنان بخش اورژانس در نظر گرفته شود تا در نهایت به افزایش امنیت و سلامت مردم منجر شود.

+ ۰ مخالفم – ۰

:: Information 381
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ آبان ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما