ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 22 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

عصر ایران: وزیر دفاع اسرائیل در سخنانی گفت که این رژیم نباید در موضوع هسته ای ایران به آمریکا تکیه کند.

روزنامه هاآرتص چاپ تل آویو نوشت: “موشه یعلون” وزیر دفاع اسرائیل قبلا مخالف حمله یکجانبه این رژیم به ایران بود اما هم اکنون نظر خود را تغییر داده است و از گزینه حمله یکجانبه و بدون رایزنی و همانگی اسرائیل به ایران حمایت می کند.

او در سخنرانی در دانشگاه تل آویو گفت: اعتقاد داشتیم آن کسی که باید رهبری اقدامات علیه ایران را به دست بگیرد آمریکاست اما واشنگتن وارد مذاکرات با ایران شد. متاسفانه آمریکا وارد بازار ایرانی شد و ایرانی ها دست بالاتر را دارند.

وی افزود: اگر انتظار داشته باشیم دیگران برای ما کاری انجام بدهند چنین اتفاقی روی نخواهد داد به همین دلیل، اگر من به سود خود کاری انجام ندهم چه کسی باید دست به این اقدام بزند.

روزنامه هاآرتص اضافه کرد: سخنان یعلون نشان دهنده تغییر موضع وی است. او قبل از این به شدت مخالف حمله نظامی یکجانبه اسرائیل به ایران بود و به همین دلیل با ایهود باراک وزیر دفاع سابق اسرائیل به شدت اختلاف نظر پیدا کرد. ایهود باراک از حمله یکجانبه به ایران حمایت می کرد.

یعلون هم اکنون از گزینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل درباره حلمه یکجانبه این رژیم به ایران حمایت می کند.
 
یعلون با انتقاد شدید از رفتارهای آمریکا در برابر ایران گفت: باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ترجیح می دهد تصمیم گیری درباره حمله نظامی به ایران به رئیس جمهور بعدی آمریکا واگذار کند. اوباما ترجیح می دهد او تصمیمی درباره حمله به ایران نگیرد بلکه این موضوع را به مرحله بعدی ریاست جمهوری آمریکا واگذار کند.

وزیر دفاع اسرائیل ادامه داد: همه می دانند که ایران فریبکاری می کند اما مقامات غربی ترجیح می دهند در صورت امکان، رویارویی به سال آینده میلادی به تاخیر بیافتد یا اینکه به افراد بعدی که بر سر کار می آیند منتقل شود ولی در نهایت این وضعیت منفجر خواهد شد.

وزیر دفاع اسرائیل افزود: آمریکا هم اکنون در همه مناطق جهان، از خود ضعف نشان می دهد. اردوگاه “سنی معتدل” در منطقه انتظار حمایت از آمریکا را داشت همانطور که روسیه از محور شیعه در منطقه حمایت می کند. من هم اکنون صداهایی از ناامیدی در منطقه می شنوم. من به سنگاپور سفر کردم و از ناامیدی درباره قدرت گرفتن چینی ها و ضعف آمریکایی ها سخنانی شنیدم. به آنچه که در اوکراین روی می دهد نگاه کنید. متاسفانه آمریکا در آنجا از خود ضعف نشان می دهد.     

:: Information 229
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما