ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خوشی کم دوام ما

چند روز پیش از موعود، در یک بعدازظهر تابستانی بود که شنیده شد لینک خرید بلیت برای زنان روی سایت فدراسیون فوتبال فعال شده است. عجیب بود. در واقع بیشتر از این که خوشحال کننده باشد، غیر قابل باور بود. چطور فدراسیون فوتبال، به ناگهان و بدون اطلاع رسانی قبلی چنین کاری کرده بود؟ برخی معتقد بودند این لینک پیش از این هم وجود داشته است، اما زنان عشق فوتبالی که همواره این سایت را بالا و پایین می کردند تا بلکه شاید بتوانند روزنه ای برای حضور خودشان پیدا کنند خوب می دانستند این لینک برای نخستین بار است که فعال شده و پیش از این به هیچ وجه چنین بخشی وجود نداشته است. خلاصه این که دست به کار شدند. زنان ایرانی وارد سایت فروش بلیت بازی فوتبال ایران و سوریه می شدند، با نام، شماره ملی و جنسیت خودشان بلیت بازی را می خریدند و استعلامش را می دیدند که باز هم با نام خودشان منتشر می شود.

کانال های تلگرامی و سایر شبکه های اجتماعی مدام عکس این بلی ها را که با نام زنان بود، منتشر می کردند و حدود دو ساعت همه در شور و شوقی عجیب به سر می بردند، خوشی که البته تاریخ انقضایش خیلی کوتاه بود. چرا که بعد گذشت حدود دو ساعت، رئیس حراست فوتبال اعلام کرد اختلال در سیستم های کامپیوتری باعث بروز چنین موضوعی شده و ورود زنان به ورزشگاه آزادی کماکان ممنوع است!

همه آن شور و اشتیاق ها به همین سادگی تمام شد. با تکذیبیه فدراسیون نسبت به این که حضور زنان به ورزشگاه آزاد نشده است. اما این تکذیبیه نمی توانست بلیت زنانی را که برای خرید آن پول پرداخت کرده بودند، کتمان کند. به ویژه این که بعد از گذشت ۲۴ ساعت، فدراسیون هیچ واکنشی نسبت به پرداخت پول آنها نشان نداد. تنها چند تماس تلفنی به چند نفر انجام شد و قول پرداخت داده شد اما باز هم اتفاق جدی رخ نداد. همین موضوع هم سبب شد تا زنان علاقه مند به طور جدی تصمیم بگیرند به ورزشگاه بروند تا به تماشای بازی بپردازند که برای آن پول داده بودند و بلیت هم خریده بودند. وعده دیدار، ۱۴ شهریور ۹۶ مقابل در ورزشگاه آزادی.

حرکت به سمت ورزشگاه آزادی

ساعت حوالی شش بود که برخی از زنان رسیده بودند و در چمن های کنار ورزشگاه نشستند. منتظر بقیه دوستان شان بودند. تعدادی زن آن هم در فضایی کاملا مردانه باعث شد تا یکی از سربازها به سمت شان برود و تذکر بدهد که از ورزشگاه دور شوند، چون دوربین های مستقر آنها را گرفته بودند و از بالا دستور آمده بود، چرا چند دختر در اطراف ورزشگاه حضور دارند.

هیچ کس دنبال دردسر نبود. دور شدند و باز هم منتظر ماندند. کمتر از یک ربع که گذشت، بقیه اعضا هم به آنها پیوستند. در مسیرشان چند زن دیگر هم به آنها اضافه شدند؛ زنانی که امید به تغییرات داشتند و فکر می کردند در این بازی می توانند وارد استادیوم شوند. همه با هم به سمت در ورودی رفتند. سرشان پایین بود و دل شان به بلیت هایی که خریده بودند، قرص بود. ابتدای در اما مقابله صورت گرفت. مسئولان حراست بدون هیچ پرسشی گفتند ورود زنان به ورزشگاه ممنوع است.

:: Information 195
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ مهر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما