ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25777 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۴/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

وی به دستور حفر چاه توسط استاندار اصفهان اشاره کرد و افزود: با وجود حفر چاه‌هایی که انجام شده باز هم با مشکل کم آبی برخورد خواهیم کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه فضای سبز فشار روانی حاصل از زندگی شهری و اقتصاد را کاهش می‌دهد، ادامه داد: فضای سبز در حالت نرمال سه متر مکعب در ثانیه آب نیاز دارد و در بسیاری از مناطق همچون منطقه ۱۵ و پنج نمی‌توانیم آب مورد نیاز آن را تامین کنیم.

رنجبر اضافه کرد: در بحران آب در پیک مصرف امسال نمی‌دانیم چه بلایی بر سر فضای سبز خواهد آمد. به همین دلیل کمیته بحران آب تشکیل دادیم و به این نتیجه رسیدیم که تنها راه مقابله با این بحران استفاده از پساب است.

وی تصریح کرد: فضای سبز شهر اصفهان باید در هر ثانیه ۲۰۰ لیتر آب بگیرد اما اکنون تنها ۵۰ لیتر آب در ثانیه داریم که این وضعیت مطلوبی نیست.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با تاکید بر صرفه‌جویی ۲۵ درصدی آب در تابستان سال‌جاری گفت: سرانه آب مصرفی را باید کنترل و زیرساخت‌های خود را در حوزه آب کامل کرد.

رنجبر به فرونشست‌هایی که در ماه‌های گذشته از جمله در خیابان میرفندرسکی رخ داده اشاره و اظهار کرد: شبکه فاضلاب برای اصفهان دردسر شده و باید هر چه سریع‌تر آن را اصلاح کرد.

وی از عدم‌هماهنگی در حفاری‌ها انتقاد کرد و افزود: حفاری‌های آب و فاضلاب و شرکت‌های دیگر باید با هماهنگی انجام شود به همین دلیل کمیسیون عالی حفاری‌ها تشکیل شده است تا هماهنگی لازم در این زمینه انجام شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: تمام پروژه‌هایی که نیاز به حفاری دارند باید از قبل اطلاع داده شوند تا بعد از آسفالت یک منطقه حفاری انجام نشود که موجب خسارت به آن منطقه شود.

:: Information 246
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25680 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما