ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25545 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

روزنامه شرق: قاتل پسری دانشجو که در حالت مستی مرتکب جنایت شده بود بعد از دستگیری به جرمش اعتراف کرد.

وقوع درگیری منجر به جنایت در خیابان کارگر، بالاتر از میدان راه‌آهن ساعت ۲۱ روز ششم خرداد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اعلام و با حضور آنها در محل مشخص شد سه سرنشین سمندی، پس از مجروح‌کردن دو سرنشین موتوسیکلتی بلافاصله از محل متواری شده‌اند.

با وجود حضور عوامل اورژانس در محل و انجام اقدامات اولیه پزشکی یکی از زخمیان که جوانی ۲۰ساله به نام سهراب بود به علت شدت ضربات وارده به شکم و گردن، در صحنه درگیری فوت و نفر دوم نیز به علت شدت جراحات به بیمارستان منتقل شد و تحت اقدامات درمانی قرار گرفت. با اعلام این خبر به پلیس آگاهی و مقام محترم قضایی، بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» تشکیل و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات تخصصی جهت شناسایی و دستگیری سه سرنشین خودرو سمند متواری، در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان در همان تحقیقات اولیه موفق به شناسایی سمند سفیدرنگ متعلق به متهمان شدند و شاهدان در اظهاراتی مشابه توضیح دادند سه سرنشین سمند در وضعیت مناسبی قرار نداشتند و احتمالا به علت مصرف مشروبات الکلی برای شهروندان مزاحمت ایجاد کرده بودند که سرنشینان موتوسیکلت با مشاهده این صحنه و به قصد تذکر توقف کردند اما مورد حمله قرار گرفتند و سمندسواران پس از ارتکاب جنایت به سرعت از محل فرار کردند. کارآگاهان در همان شب حادثه به محل سکونت مالک سمند رفته و اطلاع پیدا کردند خودرو در اختیار پسر مالک آن قرار داشت. به این ترتیب جوان ۲۲‌ساله به نام محمد دستگیر شد و بلافاصله به مشارکت در درگیری اعتراف و دو دوست خود به نام‌های علی‌اصغر (۱۸‌ساله) و احمد (۲۳‌ساله) را معرفی کرد.

محل سکونت «احمد» در خیابان آفریقا نیز به سرعت شناسایی و او نیز همان شب دستگیر شد و در اظهاراتی مشابه با محمد، به مشارکت در درگیری اعتراف و علی‌اصغر را به‌عنوان عامل جنایت معرفی کرد. کارآگاهان در گام بعدی با شناسایی محل سکونت علی‌اصغر در منطقه نازی‌آباد به آنجا رفتند اما فهمیدند وی از محل سکونت خود متواری شده است. به این ترتیب اقدامات تخصصی پلیسی برای دستگیری این جوان ۱۸‌ساله آغاز و در نهایت او نیز دستگیر شد و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

علی‌اصغر به کارآگاهان گفت: «شب حادثه همراه محمد و احمد، پس از مصرف مشروبات الکلی با ماشین در حال چرخیدن در حوالی میدان راه‌آهن بودیم که احمد توقف کرد. هر سه‌نفر از ماشین پیاده شدیم و شروع به ایجاد مزاحمت کردیم در همین زمان موتوسیکلتی با دو سرنشین توقف کرد و با دادن تذکر از ما خواست محل را ترک کنیم اما من با چاقویی که همراه داشتم در حالی‌که سرنشینان موتور حتی پیاده هم نشده بودند به آنها حمله‌ور شدم و هر دونفر آنها را با چاقو زدم.»

سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اعلام نظریه پزشکی‌قانونی مبنی بر وجود الکل در خون هر سه متهم و سابقه‌داربودن آنها، اعلام کرد: مقتول پرونده، دانشجو رشته حسابداری یکی از دانشگاه‌های تهران و از خانواده‌ای مذهبی بود که طبق اظهارات شاهدان، به هیچ عنوان قصد نداشت با متهمان درگیر شود و با توجه به نوع هنجارشکنی صورت‌گرفته توسط متهمان فقط قصد داشت به متهمان تذکر بدهد.

سرهنگ آریا حاجی‌زاده با اشاره به ادامه وضعیت مناسب جسمانی دومین مجروح حادثه نیز عنوان کرد: «با انجام اقدامات پزشکی، خوشبختانه این شخص در وضعیت مناسبی از لحاظ جسمانی قرار داشته اما با توجه به ضربات وارده چاقو به قسمت‌های مختلف گردن و شکم، همچنان تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار دارد.»

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در پایان این خبر عنوان کرد: «با دستگیری هر سه متهم، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و هر سه‌نفر آنها جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته‌اند.»

:: Information 373
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25448 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما