ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وندی شرمن در مصاحبه با موسسه آسپن در خصوص دستاوردهای مذاکرات هسته ای بین ۱+۵ با ایران گفت: مذاکرات بسیار پیچیده و دشوار است، اما روند خوبی را طی می کنیم.

وی گفت: از یک طرف ما تلاش می کنیم که ایران به سلاح هسته ای دست پیدا نکند و به جامعه جهانی اطمینان دهد که همه ابعاد برنامه های هسته ای آن صلح آمیز است و از طرفی ایرانی ها به دنبال تامین حقوق خود در بحث استفاده از انرژی هسته ای هستند.

معاون وزیر خارجه آمریکا افزود: مسائل زیادی وجود دارد که در جریان مذاکرات باید به آنها پرداخته شود و به دقت جزئیات آن مورد بررسی قرار گیرد.

شرمن تصریح کرد: ما دو دور مذاکرات پربار، مهم و حرفه ای را پشت سرگذاشته ایم و هم اکنون به مراحل بسیار حساس و سخت رسیده ایم و ایرانی ها باید تصمیم های بسیار مهمی را اتخاذ کنند.

وی گفت: کشورهای عضو ۱+۵ نهایت تلاش و اهتمام خود را به کار خواهند گرفت تا در این مدت زمان تعیین شده (۲۰ جولای) توافق نهایی با تهران حاصل شود.

رئیس هیات مذاکره کنندگان آمریکایی افزود: مذاکرات با مقام های ایرانی به صورت مستقیم و حرفه ای پیش می رود، مذاکرات با زبان انگلیسی و بسیار ساده و روان انجام می شود در صورت نیاز به هم ایمیل می زنیم و یا تلفنی گفت وگو می کنیم تا کارها را با هم هماهنگ کنیم.

وی در خاتمه این مصاحبه در خصوص از سر گیری روابط میان تهران و واشنگتن گفت: دو کشور بیش از سه دهه با هم ارتباط دیپلماتیک نداشتند و همچنان بر سرمسائلی مانند حزب الله و حقوق بشر اختلاف نظر دارند و طبیعی است برای رسیدن به این مرحله سخت هنوز به زمان نیاز داریم.

:: Information 350
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۸ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما