ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 15 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 فرارو: به نقل از شبکه های خبری العربیه و الجزیره آنلاین نوشت: سخنگوی اطلاع رسانی اداره دفاع شهری در شهر مکه اعلام کرد: شب گذشته گزارش هایی از بارش باران شدید در این شهر مقدس و گرفتار شدن خودروها در داخل آب در خیابان های الحج ، حی العمره ، المقرح ، ام الجود و الشوقیه دریافت شده است.

این گزارش می افزاید، در نتیجه بارش باران و جاری شدن سیل ،۲۳ تن از سوی گروه های امداد نجات یافته و به مناطق امن منتقل شدند. مسوول اداره دفاع مدنی در شهر مکه تاکید کرد : گروه های دفاع شهری هم اکنون در حالت آماده باش برای مقابله با هر گونه حالت فوق العاده هستند. این مقام سعودی گفت که هنوز هیچ موردی از فوت در نتیجه بارش باران گزارش نشده است.

اداره دفاع شهری در شهر مکه از همه شهروندان و ساکنان این شهر خواست جانب احتیاط را در هنگام خروج از منزل در چنین وضعیت آب و هوایی مراعات کرده و از منابع برق و جریان های سیل دوری کنند و در مکان های جمعی به منظور حفاظت از جان خود پناه بگیرند .به گفته مدیریت دفاع شهری ، بارش باران شب گذشته در شهر مکه و همچنین جده شروع شده و در شهرهای طایف و الجموم نیز باران شروع به باریدن کرده و راههای منتهی به این شهرها در چارچوب اقدامات احتیاطی بسته شده است.

:: Information 286
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما