ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

در میان وقایعی که تل ماما در سال ۲۰۱۵ از توییتر برداشت کرده است، ۸۸ درصد از آنها شامل آزار و اذیت کلامی بوده اند. ۱۱ درصد از حوادث در توییتر را تهدیدهای وحشیانه به صورت مستقیم به فرد یا موسسه (مانند مسجد) یا تهدیدهای غیرمستقیم که هدف شان اسلام و کل بودند در بر می گیرد.

همچنین استفاده از واژه های به آتش کشیدن در ادبیات فضای مجازی تا حدودی آزار دهنده بوده است که به تهدیدهای مستقیم و غیرمستقیم و فراخوان برای حملات به ویژه به مساجد اشاره می کردند. حداقل در ۲۰ مورد از ۳۲ مورد واژه سوزاندن به صورت فعل به کار رفته است و اشاره به قرآن و مسجد دارد.

آمار عاملان حوادث

اطلاعات جمع آوری شده به طور مستقیم از قربانیان نشان می دهد که تعداد زیادی از عاملان حوادث شامل افراد بین ۱۸-۱۳ سال بوده اند. آنچه در بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد این نگرانی را مطرح می کند که افراد این گروه سنی نسبت به بزرگسالان کمتر احتمال آن را دارند که احساسات نژادپرستانه، نفرت علیه مسلمانان و بیگانه هراسی را در خود پرورش دهند. این امر نشان می دهد که برخی از نوجوانان رویکردهای افراطی را اتخاذ کرده و به سمتی حرکت می کنند که از جریان های اصلی فکری همسالان خود دور شوند؛ جریانی که بیشتر بر جهت گیری چند فرهنگی تاکید دارد.

محلی بودن نژادپرستی

فراتر از موارد فوق، سازمان تل ماما متوجه شده است که مناطق با تمرکز جمعیتی بیشتری از مسلمانان و همچنین مناطقی با تراکم بالای جمعیتی، مراکز اصلی حمل و نقل شهری نقاط کلیدی هستند که می توان در آنها تعداد حوادث نژادپرستانه را علیه مسلمانان یافت. همچنین یافته ایم که تعداد قابل توجهی از حوادث یعنی ۱۱ درصد از کل حوادث گزارش شده در مراکز آموزشی اتفاق افتاده است.

مدارس مراکز مهمی برای یادگیری و اجتماعی سازی جوانان رد شرایط چند فرهنگی هستند. در حقیقت بیشتر حمله هایی که در مراکز آموزشی اتفاق می افتد علیه مراکز مسلمانان بوده و مشکلاتی برای آنان دربر داشته است. این مسئله بیانگر آن است که سازمان آموزش و پرورش نیاز دارد تا در ارزشیابی خود از مدارس، زورگویی ها و نفرت ضد مسلمانان را مورد توجه قرار دهد. به معلمان نیز باید آموزش داده شود تا بتوانند نگرش متعصبانه علیه مسلمانان را در کلاس تشخیص دهند، نسبت به آن اعتراض و با آن برخورد کنند. از ۴۶ واقعه گزارش شده در مراکز آموزش حدود ۳۵ مورد (۷۶ درصد) شامل آزار و اذیت رفتاری و حمله فیزیکی شده است.

مسلمانان در بخش خدمات صنعتی تحت تاثیر حملات ضد مسلمانان قرار می گیرند

آمار قربانیان در سال ۲۰۱۵ به نگرانی از مشکل اجتماعی دیگری که مسلمانان را در بخش خدمات صنعتی تحت تاثیر قرار داده است اشاره می کند. ما دریافته ایم که بیشتر قربانیان مرد این طبقه بندی در بخش خدمات مشتریان (مانند آماده سازی غذا یا سرویس های تحویل دهی و تاکسی رانی و خدمات امنیتی) کار می کرده اند. این داده ها بیان می کند مردانی که در این بخش ها کار می کنند بیشتر در معرض جرایم نژادپرستانه ضد مسلمانان قرار می گیرند.

:: Information 220
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما