ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25563 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۴/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، بیمه مرکزی با اعلام این خبر افزود: فردا (پنجشنبه) ، ماه رجب نخستین ماه حرام امسال آغاز می شود ، چنانچه رانندگان در این ماه دچار تصادف شوند که منجربه فوت یا نقص عضو افراد شود و بیمه نامه انها تکمیل نباشد باید تفاوت خسارت را تا ۲۰۰ میلیون تومان  خودشان پرداخت کنند.

بیمه مرکزی همه ساله متناسب با افزایش نرخ دیه جدول جدید بیمه شخص ثالث را برای پوشش کامل بیمه نامه به شرکت های بیمه ای ابلاغ  می کند.

بیمه مرکزی با توجه به افزایش نرخ دیه در ماههای حرام از رانندگان وسایل نقلیه موتوری خواست هر چه  زودتر برای دریافت الحاقیه اقدام کنند تا در صورت بروز حادثه بتوانند از شرکت های بیمه خسارت کامل دریافت کنند.


چنانچه حادثه منجر به فوت یا نقص عضو در ماههای حرام روی دهد مقصر حادثه باید خسارت ماههای حرام را پرداخت کند که دست کم حدود پنجاه میلیون تومان بیشتر از ماههای عادی است.


رجب ، ذی القعده ، ذی الحجه و محرم ؛ ماه های حرام سال است.


دیه در ماه حرام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قوه قضائیه در سال جدید نرخ دیه را در ماههای عادی از ۱۱۴ میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان و در ماههای حرام از ۱۵۲ میلیون تومان به ۲۰۰ میلیون افزایش داده است.

:: Information 465
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25466 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما