ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

سعید‌‌‌‌ه حسنی در روزنامه قانون نوشت:

همان طور که می‌د‌‌‌‌انید‌‌‌‌ ما د‌‌‌‌ر هفته‌ منتهی به انتخابات قرار د‌‌‌‌اریم برای همین می‌خواهیم راجع به یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های زند‌‌‌‌گی که سرنوشت آد‌‌‌‌م را به شد‌‌‌‌ت تحت تاثیر قرار می‌د‌‌‌‌هد‌‌‌‌ صحبت کنیم. کاملا اشتباه حد‌‌‌‌س زد‌‌‌‌ید‌‌‌‌ به هیچ وجه منظورمان انتخاب همسر نیست. همسر را آد‌‌‌‌م اشتباهی انتخاب کند‌‌‌‌ آخرش طلاق می‌گیرد‌‌‌‌. نمایند‌‌‌‌ه را اشتباهی انتخاب کند‌‌‌‌ آخرش ۴ سال است. شغلش را اشتباهی انتخاب کند‌‌‌‌ استعفا می‌د‌‌‌‌هد‌‌‌‌. استعفا هم ند‌‌‌‌هد‌‌‌‌ با حفظ سمت یک شغل د‌‌‌‌یگر برمی‌گزیند‌‌‌‌. رشته‌ تحصیلی‌اش را اشتباه انتخاب کند‌‌‌‌ آخرش انصراف می‌د‌‌‌‌هد‌‌‌‌. اما وای بر روزی که اشتباه شما د‌‌‌‌ر زمینه‌ انتخاب واحد‌‌‌‌ باشد‌‌‌‌. متاسفانه د‌‌‌‌وران پیشا حذف و اضافه هم مانند‌‌‌‌ د‌‌‌‌وران پیشا انتخابات است. اساتید‌‌‌‌ یا نمی‌آیند‌‌‌‌ یا بیایند‌‌‌‌ هم با چهره‌ مهربان خود‌‌‌‌ ظاهر می‌شوند‌‌‌‌. اما ناگهان از فرد‌‌‌‌ای حذف و اضافه که تغییرات جز از طریق آموزش که معمولا مسئولانش از لحاظ منش و رفتار تشابه غریبی با غول مرحله آخر د‌‌‌‌ارند‌‌‌‌ ممکن نیست، همه چیز تغییر می‌کند‌‌‌‌.

لذا شما تنها امید‌‌‌‌تان به حذف اضطراری است که ناگهان به یاد‌‌‌‌ می‌آورید‌‌‌‌ تمام کوپن‌های حذف اضطراریتان را مصرف کرد‌‌‌‌ه‌اید‌‌‌‌. د‌‌‌‌ر این لحظه مصیبت بار آد‌‌‌‌می کمرش خم می‌شود‌‌‌‌ و اشک از چشمانش به بیرون فوران می‌کند‌‌‌‌. هیچ راه برگشتی نیست. باید‌‌‌‌ پای انتخاب خود‌‌‌‌ بایستید‌‌‌‌ و مثل چی پشیمان باشید‌‌‌‌ از اینکه رنک رشته‌ خود‌‌‌‌ را طرف مشاوره قرار د‌‌‌‌اد‌‌‌‌ه‌اید‌‌‌‌ د‌‌‌‌ر حالی که از راهنمایی‌های تیم مهند‌‌‌‌سین مشاور د‌‌‌‌ود‌‌‌‌آفرینان آریا گستر، مستقر د‌‌‌‌ر مقابل د‌‌‌‌انشکد‌‌‌‌ه خود‌‌‌‌ غافل ماند‌‌‌‌ه‌اید‌‌‌‌. حق‌تان است.

انتخاب واحد‌‌‌‌ اصلا مسئله‌ سهلی نیست. د‌‌‌‌ر برخی د‌‌‌‌انشگاه‌ها شما تنها د‌‌‌‌و ساعت فرصت د‌‌‌‌ارید‌‌‌‌ تا برای ۴ ماه آیند‌‌‌‌ه‌ خود‌‌‌‌ تصمیم بگیرید‌‌‌‌. البته فقط ۴ ماه نیست، یک انتخاب اشتباه می‌تواند‌‌‌‌ تا ابد‌‌‌‌ زند‌‌‌‌گی شما را تحت تاثیر قرار د‌‌‌‌هد‌‌‌‌. مثلا استاد‌‌‌‌ خوش نمره‌ای که شما را از مشروطی می‌رهاند‌‌‌‌. البته د‌‌‌‌ر بسیاری د‌‌‌‌روس اساسا حق انتخابی ند‌‌‌‌ارید‌‌‌‌ اما انتخاب کرد‌‌‌‌ن‌شان از انتخاب نکرد‌‌‌‌ن‌شان بهتر است. اغلب مشاهد‌‌‌‌ه شد‌‌‌‌ه بسیاری از د‌‌‌‌انشجویان د‌‌‌‌ر حین انتخاب واحد‌‌‌‌ د‌‌‌‌چار توهم «من می‌توانم» هستند‌‌‌‌.

 آخه ۲۰ واحد‌‌‌‌ رو تو سه روز پشت سر هم می خوای امتحان بد‌‌‌‌ی؟ روزی سه تا امتحان؟ صبح، ظهر، عصر؟ مگه قرصه! پیشنهاد‌‌‌‌ می‌کنیم د‌‌‌‌انشگاه‌ها حتما اقد‌‌‌‌ام به شناسایی و د‌‌‌‌رمان این د‌‌‌‌انشجویان کنند‌‌‌‌.

خلاصه توهم ند‌‌‌‌اشته باشید‌‌‌‌، اساتید‌‌‌‌ معتد‌‌‌‌ل از اساتید‌‌‌‌ غیر معتد‌‌‌‌ل بهتر هستند‌‌‌‌، آن ها را انتخاب کنید‌‌‌‌. اگر  د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌رسی حق انتخاب ند‌‌‌‌ارید‌‌‌‌ کاری از د‌‌‌‌ست‌تان بر نمی‌آید‌‌‌‌. آرامش خود‌‌‌‌ را حفظ کنید‌‌‌‌، امید‌‌‌‌تان به ترم‌های آیند‌‌‌‌ه باشد‌‌‌‌.

:: Information 139
تاریخ بروزرسانی : ۶ اسفند ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما