ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

معصومه ابتکار،  در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: هنوز تصمیمی در خصوص انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی گرفته نشده است و اجرای پروژه به بعد از ارزیابی زیست محیطی موکود خواهد شد.

بنا بر این گزارش، طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران سالانه ۵۰۰میلیون متر مکعب آب از دریای خزر و ۱۰۰میلیون مترمکعب آب از خلیج فارس به مناطق مرکزی کشور منتقل خواهد شد.

ابتکار گفت: برای احداث اولین بخش از این پروژه از ساری تا سمنان ۹مسیر محتمل وجود دارد که بهترین مسیر پیشنهادی گزینه هفتم که دارای ۱۸۹ کیلومتر خط انتقال و ۱۲ ایستگاه پمپاژ است و نیاز به تونل هم ندارد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: سهولت اجرا، نبود مشکلات زیست محیطی و اجتماعی، هزینه بهینه اجرای طرح و انجام مطالعات گسترده قبلی از مزایای اجرایی این گزینه بوده است.

انتهای‌پیام/

:: Information 539
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما