ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25397 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این منابع اعلام کردند این افراد به منظور گریختن از خشونت ها و آزار و اذیت ها، از پایتخت  جمهوری آفریقای مرکزی تخلیه شدند.

انتقال 90 مسلمان آفریقای مرکزی از پایتخت
الحاج آباکار بن عثمان، رئیس پلیس بامباری اعلام کرد :”  ۹۳ نفر آواره ای که کمیساریای عالی سازمان ملل متحد مسئولیت آنها را به عهده گرفته است، روز یکشنبه سفری ۳۰۰ کیلومتری از بانگی تا بامباری را آغاز کردند و روز دوشنبه به بامباری رسیدند. “

خبرنگار خبرگزاری فرانسه نیز شامگاه یکشنبه از مشاهده دو دستگاه کامیون آوارگان در نزدیکی شهر متشنج گریماری در ۸۰ کیلومتری بامباری، که حدود شش دستگاه خودروهای نیروهای فرانسوی سانگاریس آنها را در میان گرفته بودند، خبر داد. دو دستگاه خودرو کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و سازمان بین المللی مهاجران نیز آنها را همراهی می کردند.
تامی شارپ، مسئول کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در جمهوری آفریقای مرکزی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فرانسه اعلام کرد : ”  این تدبیر با هدف نجات جان این افراد، بعد از تفکری طولانی درباره وضع آنها به عنوان آخرین چاره اتخاذ شد .”
وی همچنین گفت : ”  این آوارگان که در پی کی ۱۲، محله ای در شمال شهر بانگی که سابقا ساکنان آن مختلط بودند، زندگی می کردند و در آنجا آزار و اذیت به ویژه شدت گرفته بود و به طور مرتب هدف حمله واقع می شدند و در شرایطی بسیاری متشنج زندگی می کردند .”
 رئیس پلیس بامباری اعلام کرد در شهر بامباری ۴۵ هزار سکنه مسلمان و مسیحی با تفاهم در کنار هم زندگی می کنند . وی افزود : ما هیچ اشکالی مشاهده نمی کنیم که از دیگران نیز استقبال کنیم. ما هیچ اختلافی باهم نداریم .

 

دانلود
 

:: Information 474
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25300 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما