ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25808 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برترین مجله اینترنتی ایران

همشهری جوان: روزنامه «وطن امروز» یک مطلبی منتشر کرده و نوشته سیستم عامل اندروید یکی از عوامل اصلی طلاق در ایران است!

شاید شما ابتدا تعجب کنید ولی این خبر به شکلی است که در مرحله بعد شما را به یک حالت خلسه خاصی می برد و به تأمل و تدبیر درباره این مقوله بنیان برافکن وادار می نماید؛ منتها با عنایت به اینکه هر کسی این قضیه را شنیده تا یک هفته به صورت توأمان در حالت خلسه و شوک بوده، ما اینجا دلایل اینکه چطوری سیستم عامل اندروید باعث طلاق می شود را افشا می کنیم که ملت هر چه زودتر از این حالت سرگیجه گی و حالت شوک دربیایند:

اپلیکیشن های باز کردن زیپ

سیستم عامل و مسئله دار اندروید یک برنامه هایی دارد به اسم آن زیپ!

حالا اینها خودشان می گویند منظورشان فایل های زیپ است ولی کیست که نداند پشت پرده این اپلیکیشن کثیف، چه اهداف و برنامه های شوم و خانمان برافکنی وجود دارد.

طلاق به خاطر اندروید بی اخلاق

اپلیکیشن تناسب اندام

آقا! شمام به تناسب اندام ملت چه کار داری دیگر؟ آخر تو چرا اینقدر نفهمی! ما نمی دانیم این اندروید مگر خودش خواهر، برادر، مادر، پدر یا همسر ندارد؟ بیا برو می زنم از وسط نصفت می کنم ها! بیا برو خجالت بکش! اوف بر حیای نداشته ات باد!

اپلیکیشن «حالا چی بپوشم؟»

این اندروید کصافت (!) یک اپلیکیشنی دارد به اسم Cloth. این اپلیکیشن به همگان به ویژه خانم ها در پاسخ به این سوال تاریخی «حالا چی بپوشم؟» کمک می کند و در واقع برنامه ای است برای نابودکردن بنیان اعصاب آقایان و در نهایت متلاشی شدن کانون گرم خانواده. آقای اندروید! خب شما چه کار داری کی چی می خواهد بپوشد؟ چه کار داری به مسائل شخصی ملت؟ چرا دوباره شر به پا می کنی؟

اپلیکیشن کوفت!

آقای اندروید! ما نخواهیم شما لحظه به لحظه قیمت طلا را به گوشی همسر ما بفرستی، چه کسی را باید ببنیم؟! مرض داری خب؟ کم گرفتاری داریم که با این نرم افزارت هفته ای ۱۶ بار مکافات درست می کنی برای ما؟ خوشت می آد گیس و گیس کشی راه می اندازی؟

طلاق به خاطر اندروید بی اخلاق

:: Information 344
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ آبان ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25711 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما