ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25808 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اهمیت ارتباط پدر و کودک
بیشتر تحقیقات باندینگ بر پیوند مادر و نوزاد متمرکز شده است، و پدر فقط ذکر شده است. پدران نیز در سال های اخیر موضوع تحقیقاتی بوده اند و حتی در رابطه با پدر و فرزند نیز از واژه های خاصی برای تولد و «زوال عقل» استفاده کرده اند. ما در مورد دخالت پدر صحبت می کردیم؛ در حال حاضر آن را به معنای دخالت پدر در معرض درجه بالاتر است. Engrossment نه تنها چیزی است که پدر برای نگهداری کودک و آرامش می دهد بلکه آنچه کودک برای پدرش انجام می دهد. بارداری نوزاد و نوزاد پس از تولد باعث حساسیت در پدر می شود.

پدرها می توانند فقط به عنوان مادران پرورش دهند
پدرها اغلب به خوبی به تصویر کشیده میشوند، اما هنگام مراقبت از نوزادان، حیرت زده میشوند. پدران گاهی اوقات معتادان ثروتمند هستند که پرورش مادر را به عنوان پرورش کودک می کنند. این تنها نیمی از داستان است.در ارتباط پدر و کودک پدران راه منحصر به فرد خود را برای ارتباط با نوزادان دارند، و نوزادان در این تفاوت ها رشد می کنند.

در حقیقت، مطالعات در مورد ارتباط پدر و کودک نشان می دهد که پدرانی که فرصت می دهند و تشویق می شوند تا نقش مهمی در مراقبت از نوزادان خود داشته باشند می توانند به همان اندازه مادران را پرورش دهند. جواب های پرستار پدر ممکن است کمتر اتوماتیک و کندتر از یک مادر باشد، اما پدران در طی دوره تولد توانایی پیوند قوی با نوزادان خود دارند.

:: Information 41
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۷ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25711 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما