ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،رئیس‌جمهوری شامگاه چهارشنبه درمصاحبه با شبکه خبری CCTV چین درشانگهای و درپاسخ به سوال خبرنگاراین شبکه درباره روابط ایران وآمریکا خاطرنشان کرد: مردم ایران درسال های گذشته مشکلات فراوانی از بابت سیاست‌های خصمانه آمریکا متحمل شدند وانتظاردارند سیاستمداران کاخ سفید اعلام کنند که نمی‌خواهند مناسبات و رفتار گذشته خود را در زیرپا گذاشتن منافع آنان تکرارنمایند.
دکتر روحانی با بیان اینکه ملت ایران به دنبال حقوق مسلم خود درعرصه نظام بین‌المللی است و نه انتقام‌گیری از خصومت‌های دولت آمریکا، تصریح کرد: آمریکا باید درمسیر احترام به حقوق ملت ایران گام بردارد و درعین حال نسبت به جبران خسارت‌هایی که به ایران وارد کرده متعهد باشد، زیرا مردم ما چون گذشته با ملت آمریکا مشکل نداشته و نخواهند داشت.
رئیس‌جمهوری تصریح کرد: تنها درسایه تحقق این خواسته ملت ایران می‌توان امیدوار بود که شرایط جدیدی درآینده برای گفت‌وگوی نمایندگان دوملت ایجاد شود.
متن کامل خبری این مصاحبه متعاقباً منتشر خواهد شد.

:: Information 397
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما