ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایمینی در سفر با ماشین
قوانین جاده
همیشه کمربند ایمنی خود را بپوشانید و اصرار داشته باشید که تمام مسافرین دیگر هم همین کار را انجام دهند.
همیشه از صندلی خودرو برای نوزادان و کودکان استفاده کنید.
از یک حامل نوزاد یا صندلی نوزاد در یک ماشین به عنوان یک جایگزین برای صندلی خودرو استفاده نکنید.
پشت ماشین خود نگاه کنید در عجله خود برای قرار ملاقات، شما به ماشین خود را عجله؛ مرطوب کردن آن به عقب و سرعت راه رفتن، نه متوجه آنچه و یا چه کسی می تواند در پشت خودرو پشت سر گذاشته شود. کودکان عاشق بازی در اطراف اتومبیل هستند. به عنوان یک احتیاط، قبل از ورود به عادت راه رفتن پشت ماشین خود وارد شوید؛ بهتر است، یک پیاده روی کامل دایره انجام دهید. به عنوان یک احتیاط اضافی، شما می توانید یک آینه دید عقب افزایش یافته است که میدان دید شما را در پشت خودرو افزایش می دهد.
از یک تخت مسافرتی معمولی در یک ماشین به عنوان یک جایگزین برای صندلی خودرو استفاده نکنید.
دو فرزند یا والدین و یک کودک را به یک کمربند ایمنی بند نکنید.
در حالی که ماشین در حال حرکت است، هرگز اجازه ندهید کودک شما را در آغوش بگیرد. از وسوسه اجتناب کنید که کودک را در یک صندلی اتومبیل جای ندهید “چون تنها چند بلوک را می گذرانیم”.
درب عقب یک هچوبه یا واگن ایستگاه را باز نگذارید. این اجازه می دهد تا گازهای خروجی، و اجسام خطرناک ممکن است از طریق درب باز در یک سقوط.
کودکان در حالی که ماشین در حال حرکت است، اجازه ندهید کودکان با اشیاء تیز مانند مداد یا اسباب بازی های فلزی بازی کنند. اگر یک خودرو به طور ناگهانی متوقف شود، این اشیاء می شوند.
مواد غذایی را نگذارید یا پرندههای بالقوه کمتری در اطراف نوزاد بگذارید یا حتی در ماشین شل کنید. آنها را در تنه قرار دهید.
مادران باردار باید از کمربند ایمنی استفاده کنند. تا زمانی که فرزند شما متولد شود، شما “صندلی اتومبیل” خود هستید. شما از دو زندگی محافظت می کنید. کمربند کمربند زیر رحم، در طول استخوان لگن نگه دارید، برای جلوگیری از آسیب رساندن به کودک از کمربند ایمنی.
نگه داشتن مسافرت دلپذیر
تغذیه و تناسب اندام کودک نو پا قبل از سفر. یک کودک با شلوار خشک و شکم کامل یک مسافر راحت تر است.
سفر مانند تغذیه نوزاد: مسافرت کوتاه و مکرر، به جای طولانی بودن. هنگام رانندگی فاصله های طولانی، گودال های مکرر را متوقف کنید.
در کنار نوارهای موسیقی، مورد علاقه های قدیمی و شگفتی های جدید قرار دهید. نوار را بلافاصله پس از بستن نوزاد و راه اندازی ماشین شروع کنید.
چاقوهای غیرقابتی (به عنوان مثال، کیک برنج) ممکن است مسافر گرسنه را حل کند. اجازه ندهید که سوارکار کوچک به چیزی با یک چوب سوار شود، مانند یک لادن یا پاپ کیک، یک چرخش یا یک حادثه، ممکن است چوب را به گلو دچار کند.

:: Information 40
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما