ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،«عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی برای پایان دادن به شایعات کناره گیری اش ازقدرت، ازاستراحتگاه زمستانی “روضه خریم” به ریاض پایتخت این کشور بازگشت.

ملک عبدالله چهارماه گذشته را در استراحتگاه زمستانی خود در صد کیلومتری شرق ریاض سپری کرده بود.
 

در مراسم استقبال  از پادشاه عربستان سعودی که لوله‌های دستگاه تنفس مصنوعی و اکسیژن به او وصل بود، تعداد زیادی ازخاندان حاکم سعودی ازجمله «سلمان بن عبدالعزیز» ولی عهد و «خالد الفیصل بن عبدالعزیز» وزیرآموزش و پرورش حضور داشتند.

ملک عبدالله را دربازگشت به ریاض «مقرن بن عبدالعزیز» جانشین ولی عهد و معاون دوم نخست وزیر و«متعب بن عبدالله» پسرش و وزیر گارد ملی همراهی کردند

منابع آگاه سعودی هفته گذشته اعلام کرده بودند که ملک عبدالله قصد کناره گیری ازقدرت وحکومت را ندارد تا شاهزاده سلمان امورکشوررا بدست گیرد.

این منابع با بیان این که همه شایعات در این زمینه حقیقت  ندارد افزودند: درست است که ملک عبدالله از مشکلات جسمی که برای همه شناخته شده است، رنج می‌برد، اما همچنان برای اداره حکومت و کشور به اندازه کافی و ضرورت، تواناست.

پادشاه عربستان

اظهارات منابع آگاه سعودی واکنشی بود به گزارش های رسانه‌های عربی که اعلام کرده بودند؛ تصمیم ملک عبدالله برای تعیین شاهزاده مقرن به عنوان جانشین ولیعهد به علت کناره گیری ازقدرت است.

ملک عبدالله در روزهای  اخیر درحالی با «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا دراستراحتگاه زمستانی خود دیدار کرد که لوله‌های دستگاه تنفس مصنوعی و اکسیژن به او وصل بود.

انتظار می‌رود که پادشاه عربستان سعودی دراواسط  این هفته  قبل از رفتن به استراحتگاه تابستانی خود درشهرجده  هم درساحل دریای سرخ با اعضای خاندان پادشاهی ورجال مذهبی دیدارکند.

:: Information 449
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما