ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

بنظر می‌رسد توضیحاتی که درباره‌ی هوس کردن، و راه‌های مبارزه با آن داده شده است، برای بعضی‌ها کافی نیست. زمانی که شما رژیم دارید، این کاملا طبیعی است که هوس خوراکی خاصی را بکنید، در حدی که دیگر شکستن رژیمتان برایتان مهم نخواهد بود!

رفع هوس کردن غذا در دوره رژیم

رفع هوس کردن غذا در دوره رژیم

 تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به بررسی کارهای عجیبی که مردم برای سرکوب کردن هوسشان به غذاها، مخصوصا شیرینی انجام می‌دهند بپردازیم.

قوه‌ی چشایی‌تان را گول بزنید

من این ترفند را در یک انجمن گفتگوی اینترنتی پیدا کردم. شخصی که این ترفند را نوشته بود، اذعان داشت که اشتیاق بی پایانی به شیرینی جات دارد و می‌ترسد که همین اشتیاقش، باعث شود تا رژیمش خراب شود.

کاری که وی انجام می‌داد، این بود که یک پنبه‌ی توپی با بوی وانیل را در کیسه‌ی خوراکی‌ها در داخل کیفش نگهداری می‌کرد. در واقع آن پنبه را به اسانس وانیل آغشته کرده بود. سپس هر زمانی که هوس شیرینی می‌کرد، کیسه را از درون کیفش در آورده و رایحه‌ی وانیل را می‌بویید.

حتی برای اینکه کلکش بهتر هم جواب دهد، هنگامی که رایحه‌ی وانیل را می‌بویید، به عکس یک کیک شکلاتی نیز نگاه می کرد! این کار کمی شیطانی است، نه؟

هر وقت چیزی هوس کردید مسواک بزنید!!

ظاهرا این کار برای خیلی‌ها جواب می‌دهد. مسواک زدن و استفاده از نخ دندان، ذهن شما را از غذا دور می‌کند! بعلاوه اینکار برای دندان‌ها و لثه‌هایتان هم خیلی مفید است، پس حتما تستش کنید. چه کسی می‌داند، شاید در مورد شما جواب داد!

 

بخوابید

خب، این یکی کمی بیشتر واقع گرایانه است. این یک حقیقت شناخته شده است که اشخاصی که خسته هستند، تمایل بیشتری به مصرف کربوهیدرات پیدا می‌کنند. کربوهیدرات هم منبع اصلی تامین انرژی بدن است. بنابراین هر وقت خسته باشید، اولین چیزی که هوس می‌کنید خوراکی‌های کربوهیدراتی است.

راه حل این است، یک چرت خوب، خیلی می‌تواند به شما کمک کند. اما اگر در محل کارتان باشید و نتوانید چرت بزنید چه کار خواهید کرد؟

دوستان من، راه‌های بسیار متنوع دیگری هم برای جایگزینی این سه کار عجیب وجود دارد. خود شما همین حالا بعضی از آن راه‌ها را می‌دانید، پس چرا انجامشان نمی‌دهید؟

 

+ ۱ مخالفم – ۰

:: Information 440
تاریخ بروزرسانی : ۹ مرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما