ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25563 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۴/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در چین به مقام‌هایی که اعضای خانواده‌شان را به خارج می‌فرستند “دولتمرد لخت” می‌گویند، به این معنی که دیگر چیزی درکشور ندارند و خودشان آماده خروج از کشور هستند. حکومت چین بر این باور است که زندگی خویشاوندان مقام‌ها در خارج از کشور می‌تواند زمینه را برای انتقال پول‌های غیرقانونی فراهم کند و از این رو با فساد اقتصادی مرتبط است.
به گزارش رسانه‌های چینی بیش از ۸۰۰ نفرازاین “دولتمردان لخت” دراستان گوانگ‌دونگ تنزل رتبه گرفته و یا واداربه بازنشستگی پیش ازموعد شده‌اند.گوانگ‌دونگ، درجنوب شرقی چین، پرجمعیت‌ترین استان و بزرگترین اقتصاد این کشوراست.یک نظرسنجی که اخیرا درهفت شهر چین انجام شده است نشان می‌دهد ۷۵درصد پاسخ‌دهندگان مخالف حضوراین مقام‌ها درپست‌های عالی هستند ونیمی از پاسخ‌دهندگان هم فکرمی‌کنند که آنها در فساد دست دارند.

:: Information 435
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25466 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما