ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25537 پست
:: ورودی گوگل امروز : 17 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۶- وقتی تب دارید یا گلویتان درد می کند نباید لب به شیر بزنید.

× خوردن شیر با عسل در دوران سرماخوردگی می تواند برای بدن مفید باشد و خوردن شیر هنگام سرماخوردگمی هیچ مشکلی را برای بدن به وجود نمی آورد.

۷- وقتی گلویتان چرک درد بهتر است که یک بستنی یخی بخورید چون این کار تمام میکروب ها و ویروس های گلویتان را از بین می برد.

× اینکه در زمان سرماخوردگی بستنی یخی بخورید کار کاملا اشتباهی است و باعث تحریک گلو می شود. خوردن بستنی یخی در زمان سرماخوردگی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

۸- خوردن قرص های حاوی ویتامین C (قرص جوشان) می تواند از ابتلا به سرماخوردگی پیشگیری کند پس تا می توانی قرص جوشان بخورید تا سرما نخورید.

× خوردن قرص های جوشان قبل از سرماخوردگی نمی تواند چندان کمکی به شما کند و بهتر است به جای این کار از مرکبات به شکل تازه استفاده کنید.

۹- بخور اوکالیپتوس می تواند سرماخوردگی را بهبود ببخشد؛ پس، از بخور اوکالیپتوس استفاده کنید.

در ایران تحقیقی در رابطه با اینکه بخور اوکالیپتوس بر روی سرماخوردگی تاثیری دارد یانه، صورت نگرفته است ولی با این حال بخور برای سرماخوردگی می تواند خوب باشد. هنگام بخور باید چشم هایتان را ببندید و دهان و بینی خود را باز بگذارید. به غیر از بخور اوکالیپتوس می توانید از بخور آویشن یا مرزن جوش هم استفاده کنید.

:: Information 103
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25440 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما