ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازالعالم، منابع بلندپایه سعودی ازتصمیم عبدالله بن عبدالعزیزشاه مسن عربستان برای برکناری سعود الفیصل ازوزارت امور خارجه این کشور در روزهای آینده خبر دادند.
پیش ازاین روزنامه رای الیوم نوشته بود:حد اقل ۵ وزیر درماه آینده سمت های خود را ازدست بدهند، که وزیرنفت، وزیر اطلاع رسانی، وزیر دادگستری و شاید هم وزیر خارجه عربستان که سال هاست از سوی شاهزاده سعود الفیصل این سمت اشغال شده بود به دلیل کهولت سن و بیماری به شخص دیگری که همانا معاون وی شاهزاده عبدالعزیز بن عبدالله فرزند ولیعهد است احراز کند، که البته دو سال قبل این سمت را به دست گرفت.
بنا به اعلام منابع سعودی، شاهزاده سعود الفیصل روزهای آخر دوره فعالیت خود را در سمت وزیرامورخارجه عربستان می گذراند زیرا عبدالله بن عبدالعزیز تصمیم دارد در روزهای آینده وی را از این سمت برکنار کند.
منابع یاد شده افزودند: مساله مهم تر از برکناری سعود الفیصل، فردی است که به عنوان جانشین وی انتخاب خواهد شد.
منابع یاد شده اعلام کردند: سعود الفیصل بعد از اینکه متوجه شد که شاه عربستان درصدد برکناری وی است، تلاش می کند تا برادرش ترکی به عنوان جانشین وی انتخاب شود اما عبدالله بن عبدالعزیز تمایل دارد که پسرش شاهزاده عبدالعزیز را در سمت وزیر امور خارجه منصوب کند.
منابع بلندپایه سعودی افزودند: این روزها اختلافات گسترده درسطح خاندان حاکم آل سعود به علت رقابت برسرپست وزیرامورخارجه وجود دارد ومهمترازآن رقابت برسرپست پادشاهی است.
ملک عبدالله شاه عربستان اخیرا شاهزاده بندر بن سلطان رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان سعودی را به عنوان هزینه تضمین جایگاه پسرش متعب در مجموعه افرادی که به دنبال ولیعهدی بودند، قربانی کرد.
این اطلاعات با محتوی مقاله اخیر دیوید هرست نویسنده مشهور در پایگاه هافینگتون پست مطابقت دارد. وی گفته بود: ” عجیب نیست اگر درروزهای آینده بشنویم که شخص سعود الفیصل از پست وزیر امور خارجه عربستان برکنار شده است”

:: Information 400
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما