ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25550 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رضا ساکی در خبرگزاری ایسنا نوشت:

برای برداشتن آپاندیس روی تخت اتاق عمل خوابیده بودم. دکترم بزرگ‌ترین جراح آپاندیس جهان بود. می‌گفتند آن قدر آپاندیس درآورده است که چشم‌بسته دستش را می‌کند توی روده آدم و آپاندیس را با یک حرکت سریع می‌کند. می‌گفتند کسانی که او آپاندیس‌شان را بیرون می‌آورد نیم ساعت بعد از عمل می‌توانند در لیگ‌برتر فوتبال بازی کنند. خیالم راحت بود که نیم ساعت بعد از عمل می‌توانم بلند شوم و با استفاده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی خودم را به خانه برسانم.

اسفند بود. مادرم می‌گفت شانس آوردی که دکتر الان ایران است وگرنه آپاندیست به این راحتی کنده نمی‌شد. گفتم خدا را شکر. گفت بله برو خدا را شکر کن برخی مردم که اسفندماه آپاندیس‌شان درد می‌گیرد تا آخر فروردین روی آن را فشار می‌دهند تا یکی مثل آقای دکتر پیدا کنند.‌ می‌دانی که نزدیک تعطیلات نوروز کمی بیمارستان خلوت است. گفتم خدا را شکر.

روی تخت اتاق عمل دراز کشیده بودم و داشتم شکر می‌کردم که یک نفر با روپوش سفید آمده بالای سرم. گفتم سلام بر بزرگ‌ترین جراح آپاندیس جهان. گفت سلام عزیزم البته آپاندیس چیزی نیست که نیاز به تخصص عجیبی داشته باشد خودم برایت درش می‌آورم. بعد از پرستار پرسید آپاندیس دقیقا کجای بیمار است و پرستار با انگشت روی آپاندیس فشار داد که یعنی اینجاست. آن آقا هم با خودکار بیک قرمز دور آپاندیس من خط کشید و رفت. پرسیدم می‌گویند آقای دکتر چشم‌بسته آپاندیس را بیرون می‌آورد؟ پس چرا خط کشید؟ پرستار گفت یک آپاندیس است دیگر سخت نگیر بچه‌ها هستند درش می‌آوردند. بعد یک نفر سپیدپوش دیگر آمد. گفتم سلام بر بزرگ‌ترین جراح آپاندیس جهان. اصلا به دایره قرمز نگاه نکرد و سمت راست شکمم را الکل مالید. گفتم ببخشید این طرف است. نگاه کرد و گفت لیپوساکشن مگر نیست؟ گفتم آپاندیس است. گفت شما خانم مرادی هستی؟ گفتم خیر ساکی هستم از سبیلم معلوم نیست؟ روی آپاندیسم را فشار داد و رفت. چند دقیقه بعد یکی دیگر آمد. گفتم سلام بر بزرگ‌ترین جراح آپاندیس جهان. پرستار از او پرسید قبلا درآوردی؟ گفت نه اما مگه چیه؟ آپاندیسه دیگه! بعد از من پرسید بیهوش کنیم؟ گفتم من ادبیات خوانده‌ام شما چه صلاح می‌دانید؟ گفت بیهوش کنیم بهتر است. پرسیدم شما بزرگ‌ترین جراح آپاندیس جهان هستید؟ گفت دکتر دکتر است. پرسیدم نیم ساعت بعد می‌توانم بروم خانه. گفت یک آپاندیس است سخت نگیر الان درش می‌آورم. گفتم بیهوش نشدم هنوز. گفت حالا تا بیهوش بشوی من یک سری کارها را جلو می‌اندازم.

نیم ساعت بعد

شما باید یک مدتی اینجا بستری باشید. متاسفانه روده شما کمی کوتاه‌تر از حد معمول شده است. گفتم آقای دکتر کی می‌آیند برای ویزیت؟ گفت کدام دکتر؟ گفتم بزرگ‌ترین جراح آپاندیس جهان. گفت ایشان که ایران نیستند. گفتم پس چه کسی من را عمل کرد؟ گفت شما مگر عمل شده‌اید؟ خواستم چیزی بگویم که دوباره از تاثیر داروی بیهوشی بیهوش شدم.

باقی بقای‌تان

:: Information 495
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ تیر ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25453 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما