ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مدیر مجموعه دارویی درمانی هلال احمر، رویکرد دولت در دادن یارانه به زوج نابارور را بررسی کرد

حمید چوبینه، مدیر مجموعه دارویی درمانی هلال احمر ایران، رویکرد دولت در دادن یارانه به زوج نابارور را بررسی کرد.

در حال حاضر وزارت بهداشت بخشنامه ای صادر کرده است که بنا بر این بخشنامه، دولت برای درمان زوج های نابارور، یارانه دولتی خواهد داد. در صورت اجرایی شدن این موضوع، چقدر به زوج های نابارور کمک خواهد شد؟

– در صورت اجرایی شدن این بخشنامه، یک میلیون و هفتصد هزار تومان تا یک میلیون و هشتصد هزار تومان به زوج های نابارور یارانه داده خواهد شد. مابقی هزینه درمان که در مراکز دولتی بسیار ناچیز خواهد بود، توسط بیمار پرداخت خواهد شد.

آیا مرکز دارویی درمانی هلال احمر ایران هم مشمول این بخشنامه خواهد شد یا اینکه این بخشنامه تنها شامل حال مراکز دولتی خواهد شد؟

– قرارداد این بخشنامه برای مراکز مختلف فرستاده شده است. حتی در جلسه ای که سه هفته پیش با معاون محترم درمان وزارت بهداشت، آقای دکتر آقاجانی داشتیم، این موضوع مورد تاکید قرار گرفت که قرار است اصلاحاتی در قراردادهای مورد نظر اعمال شود و در نهایت، برای مراکز خصوصی و نیمه خصوصی ارسال شود. به همین دلیل ما منتظر هستیم تا قرارداد اصلاح شده برای ما فرستاده شود.

با اجرای این قراردادها در مرکز ناباروری رویش – زیرمجموعه مرکز دارویی درمانی هلال احمر ایران – هم بیماران می توانند از این خدمات استفاده کنند؟

– بله. در مرکز رویش، رویان و سایر مراکز مورد وثوق بیماران، این امکان فراهم خواهد شد تا بیماران بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

اشاره شما بیشتر به مراکز نیمه خصوصی بود که قرار است این خدمات را به بیماران ارائه دهند. با توجه به اینکه تعداد زیادی از بیماران ترجیح می دهند برای درمان به مراکز خصوصی مراجعه کنند، در این مراکز هم امکان برخورداری بیماران از این یارانه وجود دارد؟

– بله، قرار است تا بیمارستان های خصوصی هم مشمول این طرح شوند تا ضریب انتخاب بیماران افزایش یابد. به هر حال بسیاری از بیماران ترجیح می دهند که به مراکز خصوصی مراجعه کنند تا بتوانند خدمات با کیفیت تری دریافت کنند. با اجرای این بخشنامه، این بیماران ضمن دریافت خدمات با کیفیت تر، قادر به بهره مندی از سوبسید دولتی بوده و در نهایت، خودشان ما به التفاوت را پرداخت خواهند کرد که با اجرای این بخشنامه رقم سنگینی نخواهد بود.

هزینه ای که شما برای عمل آی وی اف در نظر می گیرید در حال حاضر در مرکز رویش چقدر است؟

– عمل آی وی اف در حال حاضر در مرکز رویش حدود دو میلیون و هفتصد هزار تا دو میلیون و هشتصد هزار تومان است. بیماران با هزینه ای به مراتب کمتر از بخش خصوصی، قادر خواهند بود تا از بهترین خدمات که از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود بهره مند شوند. هدف ما برای ارائه این خدمات با این قیمت، این است که از بیماران حمایت کافی انجام شود.

:: Information 179
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما