ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

نکات و ترفندها برای جلوگیری از شب بیداری
سوال: ۹ هفته من ناگهان در شب شب نخوابید (او از ۳ تا ۵ بعد از ظهر استفاده می کند) و در ۲ شب گذشته ۲۰ دقیقه به خواب رفته است. من نمی توانم بفهمم چه اتفاقی می افتد و چگونه آن را تصحیح می کند. حتی او را در حال چرخش می تواند او را به خواب عمیق متقاعد کند. من تلاش کرده ام تا روز و شب را به عقب برگردانم و در صبح با او بازی کنم، اما به نظر می رسد که همه چیز بدتر می شود، من با یک کودک پر سر و صدا در شب می مانم. هیچ چیز بدتر از آن است که من در یک شب با یک بچه سرپرست باقی بمانم.

سیرس خانواده تجربه با بیداری شب
با درک بسیاری از چالش های خواب با هشت نوزاد خود، متوجه شدم که چگونه احساس می کنید. یکی از کلمات کلیدی در سوال شما این است که “تغییر ناگهانی” در عادت های خواب، که اغلب به معنی چیزی است که اخیرا اتفاق افتاده است برای تغییر الگوهای خواب خود را. این چک لیست را در نظر بگیرید:

در صورت تغذیه با شیر مادر، آیا در رژیم غذایی جدیدی وجود دارد که می تواند باعث ناراحتی در کودک شود؟
آیا کودک شما از گریه دردناک بیدار می شود؟ ریفلاکس معده (GER) یک علت شایع در شب بیداری در این سن است. از توصیف شما، آن را مانند نوزاد خود را از خواب بیدار شدن در درد صدا نیست.
آیا در محیط خواب او، حساسیت های آلرژی جدیدی نظیر لباس خواب (به عنوان مثال، رفتن از پنبه به پلی استر)، تغییر در مواد شوینده یا حیوانات خانگی در اتاق خواب وجود دارد؟
آیا در مراقبت های روزانه یا مراقبت های مراقبتی تغییر کرده است؟
آیا اخیرا به خارج از خانه کار کرده اید؟ بسیاری از نوزادان تمایل به خواب بیشتری دارند در حالیکه مادر در محل کار است و سپس از خواب بیدار می شود تا در طول شب با او مجددا ارتباط برقرار کند – درست در مقابل آنچه شما نیاز دارید. با این حال، این به نظر نمی رسد علت شب بیداری کودک شما.

در حدود نه تا دوازده هفته نوزادان اغلب شروع به تولید بزاق در آماده سازی برای دندان می کنند. هنگامی که آنها بیش از آنها می توانند بلع، این لقمه از بزاق گاهی آنها را بیدار می کند تا آنها یاد بگیرند که چگونه بیش از حد فرو برد.

یکی از موفق ترین ابزار خواب، آزمایش خوابهای مختلف مادر و نوزاد است. اگر کودک قبلا در رختخواب به تنهایی در خواب بود، ممکن است او شروع به از دست دادن شما و نیاز به خواب نزدیکتر به شما. سعی کنید یک کمربندهای دستی (به وب سایت ما مراجعه کنید)، یک زیر سوزن که به راحتی و ایمن درست در کنار تختتان قرار می گیرد، که هر دو را در فاصله نزدیک از یکدیگر برای راحتی و تغذیه راحت می کند، اما هر دو مادر و کودک جدا خوابیدن سطوح یا، شاید، کودک از طریق “من نیاز به شب با لمس مامان” مرحله است و نیاز به خواب در کنار شما. (وب سایت ما AskDrSears.com/safe هم خواب است). در تجربه ما، بسیاری از نوزادان بین ۹ تا ۱۲ هفته به مرحله عادی اضطراب جدایی شبانه می روند و نیاز به آرامش بیشتری دارند. (برای لیستی از ابزارهای القاء کننده خواب مبتنی بر والدین، به منابع ما مراجعه کنید: AskDrSears.com و کتاب Sleep Baby.)

یک نکته بسیار مهم که می خواهم با شما به اشتراک بگذارم، یکی از راهنمایی های والدین ما است: کودکانی که بیشترین نیاز را دارند، مادر شاد و آرام است و در اینجا پدر و دوستان می توانند کمک کنند. اطمینان داشته باشید که در طول روز از خوابیدن بپرهیزید، یا با نوزاد بشوید یا در حالی که فرد دیگری برای پیاده روی بیرون از کودک است. شما بعضی از ابزارهای تدریجی و مؤثر “پرستار پدر” را در وب سایت ما پیدا خواهید کرد، مانند لگن گردن و فاز گرم، که اجازه می دهد تا بادی به نوزاد بازگردد تا بتواند به استراحت نیاز داشته باشد.

در نهایت، مراقب باشید از “اجازه دهید بچه گریه آن را” مشاوره. هنگامی که می آید به چگونگی پاسخ گویی به کودک، مادر می داند بهترین است. از قلب شما پاسخ دهید و در نهایت شهود مادر شما به شما کمک خواهد کرد تا بفهمید چرا کودک از خواب بیدار شده و چه کاری می توانید انجام دهید تا به کودک کمک کنید و خود را به خواب برسانید.

اگر هیچ یک از ابزارهای فوق برای کمک به خواب نوزاد شما در حال کار طولانی نیست، پیشنهاد می کنم که کودک خود را به متخصص اطفال برای یک معاینه کامل ببرید تا علت فیزیکی ناخوشایند ناگهانی او را رد کند.

:: Information 24
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما