ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25542 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

میزان ابتلا به این بیماری از زمان آغاز انقلاب صنعتی، به‌طور فراوان ای به ویژه میان کودکان افزایش‌یافته است.  به گفته یک پژوهشگر دانشگاه منچستر، سرطان در کشورهای توسعه‌یافته، دومین عامل مرگ‌ومیر پس از بیماری‌های قلبی است. در محیط طبیعی هیچ‌چیز وجود ندارد که عامل سرطان باشد؛ برای همین این بیماری ساخته دست بشر است، و آلودگی، تغییرات رژیم غذایی و عادات زندگی مردم عوامل اصلی ایجاد این بیماری است.

ایدز؛  وحشتناک‌تربن ویروس دست‌ساز بشر

منشأ بیماری ایدز، به‌عنوان یکی از اسرار عالم پزشکی شناخته می‌شود، اما در سال‌های اخیر و به دنبال رد فرضیه‌هایی در مورد منشأ ویروس این بیماری هولناک، نظریه جدیدی مطرح شده که احتمال دخالت انسان در خلق و گسترش آن را بر مبنای اطلاعات علمی و شواهدی مستدل را تقویت می‌کند. در اواخر دهه۷۰، شیوع ناگهانی بیماری جدیدی با عنوان ایدز، منجر به مرگ میلیون‌ها نفر شد. این بیماری کشنده که به‌سرعت به سیستم ایمنی بدن هجوم می‌آورد، قربانی خود را به‌قدری در برابر عفونت‌ها و اختلالات عصبی، ضعیف می‌کرد که فرد چاره‌ای جز مرگ نداشت.

:: Information 217
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25445 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما