ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 10 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تاثیر مواد مخدر در بارداری
استفاده از داروهای غیر قانونی هر نوع در دوران بارداری شما خطرات قابل توجهی را برای شما و نوزاد نوزاد شما ایجاد می کند. اگر شما در هنگام استفاده از مواد مخدر در حین بارداری نگران هستید، ببینید چه چیزی می توانید به کودک خود انجام دهید و چگونه برای پیدا کردن کمک به آنها را متوقف کنید.

داروهای غیر قانونی
هنگامی که یک مادر در دوران بارداری از مواد مخدر استفاده می کند، نوزاد او نیز می شود. هنگامی که مادر معتاد است، پس نوزاد اوست. پس از تولد، این کودک رنج می برد علایم خروج مواد مخدر (شدت تحریک پذیری و خستگی). نوزادان مادرانی که در دوران بارداری از داروهای اعتیاد استفاده می کنند، پس از تولد مراقبت های دشوارتری دارند و ممکن است اثرات مادری مصرف مواد مادر خود را نشان دهند.

استفاده از مواد مخدر در طول سه ماهه اول خطرناک است
استفاده ازمواد مخدر در بارداری و در هر مرحله از حاملگی خطرناک است، اما در طول سه ماهه اول می تواند بیشترین آسیب را به کودک ایجاد کند. اثرات احتمالی داروهای غیرقانونی بر روی کودکانی که در حال رشد هستند، شامل تولد نوزاد، سقط جنین، کاهش وزن هنگام تولد، عقب ماندگی ذهنی، پیش از بلوغ و افزایش خطر در سندرم مرگ ناگهانی نوزاد می باشد.

در واقع، خطر ابتلا به SIDS ممکن است تا بیست بار در نوزادان مادران سوء مصرف مواد مخدر افزایش یابد. محققان بر این باورند که استفاده از مواد مخدر در بارداری، مانند مواد مخدر و کوکائین، به طور غیر مستقیم با ایجاد محدودیت در رگهای خونی در جفت و همچنین کاهش میزان تولید اکسیژن در نوزاد پیش از تولد، به طور غیر مستقیم آسیب می رساند. اثر خفگی شبیه به نیکوتین است.

ماری جوانا
تا همین اواخر، ماری جوانا مادری مادر سیگار کشیدن در دوران بارداری برای نوزادان مضر نبوده است. مطالعات جدیدتر، با این حال، نشان می دهد که ماری جوانا می تواند به تمام جنبه های ذکر شده در بالا به جنین اثر بگذارد.

علاوه بر این، دود مفصل شامل همان نیکوتین و منوکسید کربن موجود در سیگار است، تنها در دوزهای که ممکن است بیشتر از محصولات موجود در محصولات تنباکو موجود باشد.

آمفتامین نوع دارویی مواد مخدر در بارداری
این داروهای اعتیادآور نیز برای نوزادان در معرض خطر هستند و احتمال ابتلا به بلوغ و عقب ماندگی رشد داخل رحمی را افزایش می دهند. نوزادان مادران معتاد به سرعت نشان می دهد که علائم سرماخوردگی سریع (ضربان قلب سریع و تنفس) بلافاصله بعد از تولد است.

یک حرفه ای را ببینید
اگر شما به مواد مخدر معتاد هستید، قرار ملاقات با یک مشاور حرفه ای یا ثبت نام خود را در برنامه برداشت مواد مخدر روزی که شما کشف باردار خود را. حتی بهتر است، به محض این که تصمیم به بارداری گرفتید، این برنامه ها را شروع کنید.

:: Information 34
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما