ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

سایت نیکو: هر از گاهی تحقیقی انجام می‌شود که در آن صحبت از تأثیر هورمون‌های زنان به روی انتخاب‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و علایق ایشان است.در زیر به پنج مورد از این تأثیرات اشاره می‌کنیم:

تأثیر افزایش یا کاهش هورمون‌ها به روی میل جنسی

بنا بر تحقیقاتی که در ۲۵ آوریل ۲۰۱۵ منتشر شد، دانشمندان اعلام کردند که سطح هورمون‌های استروژن و پروژسترون در بانوان میزان میل جنسی ایشان را تعیین می‌کند. محققان دریافتند که استروژن میزان میل جنسی را افزایش داده و برعکس پروژسترون آن را کاهش می‌دهد. این در حالی است که تستسترون تأثیر خاصی به روی این میل ندارد.

تأثیر مصرف قرص‌های هورمونی ضدبارداری بر ذائقه خانم‌ها

در تحقیقاتی که در انگلیس بر روی ۱۸ خانم صورت گرفت مشخص شد بانوانی که از لحاظ تمایلات جنسی سالم هستند، با خوردن قرص ضدبارداری، بیشتر به مردانی تمایل نشان می‌دهند که صورت‌های ظریف‌تری دارند. این گروه از زنان قبل و بعد از خوردن قرص مورد ارزیابی قرار گرفتند. همگی ایشان قبل از خوردن قرص به مردانی که صورت و بدنی عضلانی و به قولی مردانه‌تر داشتند، تمایل بیشتری نشان می‌دادند.

نوسان در گزینش و رای دادن

طی تحقیقات صورت گرفته در اکتبر ۲۰۱۲، سی ان ان گزارش داد که خانم‌ها در زمان تخمک گزاری نامزدان انتخاباتی لیبرال‌تری را بر می‌گزینند زیرا به دید ایشان این افراد “جذاب‌تر” می‌آمدند. البته مردم به این داستان اعتراض کردند که سبب شد سی ان ان آن را از خبرهای خود حذف کند.

نوسان در انتخاب شغل

تحقیقات انجام‌شده در سپتامبر ۲۰۱۱ نشان داد که هورمون‌های جنسی می‌تواند عملکرد شغلی افراد را مشخص نماید. محققان جوانان مبتلا به هیپرپلازی مادرزادی آدرنال (CAH)، یک بیماری ژنتیکی ناشی از قرار گرفتن بیش از اندازه جنین در معرض هورمون‌های مردانه، و نیز خواهر یا برادر ایشان که مبتلا به این بیماری نبوده‌اند را مورد بررسی قرار داده و دریافتند که خانم‌های مبتلا، بیشتر به اشیاء علاقه داشتند درصورتی که خانم‌هایی که به هیپرپلازی مادرزادی آدرنال مبتلا نیستند به انسان‌ها تمایل دارند. هورمون‌های زنانه بیشتر شما را به کار کردن با انسان‌ها وا می‌دارد. این در حالی است که هورمون‌های مردانه از شما دانشمند می‌سازد. البته در نظر داشته باشید، خانم‌های بسیاری وجود دارند که به اشیاء علاقه‌مند هستند، اما به هیپرپلازی مادرزادی آدرنال مبتلا نیستند.

علاقه به شیطنت‌های پسرانه

همان‌گونه که گفته شد زمانی که قرص مصرف می‌کنید، مردان جذاب‌تر و ظریف‌تر را بیشتر می‌پسندید.  اما هورمون‌های شما می‌تواند سبب شود تا به شیطنت‌های پسرانه نیز علاقه‌مند شوید. بنا بر تحقیقات صورت گرفته در ماه می ۲۰۱۲، چرخه قاعدگی ممکن است گاهی باعث شود که خانم‌ها دوست داشته باشند مثلاً مانند پسرهای بد با موتور در محله ولگردی کنند. همان‌گونه که اشاره شد در زمان تخمک‌گذاری خانم‌ها به مردان جذاب‌تر بیشتر از مردان معقول‌تر جذب می‌شوند (البته معیار جذابیت و معقولی برای افراد متفاوت است).

:: Information 331
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما