ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عبدالرضا رحمانی فضلی  درشصت ونهمین نشست شورای اجتماعی که دروزارت کشوربرگزارشد، درباره محتوای جلسه که با حضوربرخی مسئولان کشور دنبال شد، اظهار داشت: جلسه شورای اجتماعی براساس مصوبه شورای انقلاب فرهنگی حول مسائل اجتماعی و فرهنگی هریک ماه یکبار تشکیل جلسه داده می‌شود و ۲۴ دستگاه موظفند که وظایف خود را درحیطه مسئولیتشان دراین ابعاد و حوزه‌ها به انجام برسانند.
وی افزود: موضوعات خاصی که قبلا بیان شده درجلسات مذکوردردستور کار قرارمی‌دهیم و کارگروه‌های مربوطه بر روی آن کار و فعالیت می‌کنند که نهایتا با هماهنگی دستگاه‌های مختلف، مصوباتی انجام می‌شود که برای همه لازم الاجرا است.
وزیرکشوربه بررسی مقوله عفاف وحجاب دراین جلسه اشاره و تصریح کرد: گزارش‌های مختلفی ازسوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف ارائه شد وهمچنین وزارت کشوربه صورت مجزا گزارش‌هایی از دستگاه‌های مختلف دیگر ارائه داد که همه به دنبال این موضوع هستند که با تمهیدات لازم درحفظ ارزش‌های دینی اخلاقی جامعه و برقراری امنیت فعال‌ترعمل کنیم.
رحمانی فضلی ادامه داد: برخی اقدامات دراین باره قطعا سلبی خواهد بود و نیروی انتظامی با هوشمندی، هدفداروبا روش‌های ایجابی مناسب که تاکنون موفقیت‌های زیادی کسب کرده، مقررشده تا با شبکه‌های ابتذال و گروه‌هایی که به صورت سازماندهی شده درجهت خدشه دارکردن جامعه هستند، برخورد مناسب کند.
وی ادامه داد: دستگاه‌های فرهنگی ازجمله صدا وسیما، وزارت ارشاد و… مقرر شده که درخصوص ترویج اخلاق اسلامی، فرهنگ دینی وحجاب درجامعه فعالیت بیشتری انجام دهند.
رحمانی فضلی تصریح کرد: همچنین درجلسه شورای اجتماعی امروز وزارت کشورمقررشده که بازرسانی ازطرف شورای اجتماعی تعیین وبه صورت ماهانه به تمامی دستگاه‌ها سر بزنند و موارد تعیین شده را به عنوان وظایف مورد بررسی قراردهند که نهایتا این گزارش‌ها به شورای اجتماعی ارسال و جهت پیگیری با فعالیت و جدیت بیشتری این مسیر را ادامه دهند تا دغدغه‌های موجود در جامعه مرتفع شود.
وزیرکشور ادامه داد: بیش از ۹۵ درصد جامعه معتقد به اخلاق دینی، اعتقادات و حفظ کرامت‌های انسانی و دینی هستند و باید جامعه را درجهت تقویت این ارزش‌ها سوق دهیم.
رحمانی فضلی به نقش مردم درمقوله عفاف و حجاب اشاره و تصریح کرد: مردم حول محور امر به معروف و نهی از منکر می‌توانند به فعالیت در این باره بپردازند و بنا به اعلام وزارت کشور اگر چنانچه در این زمینه سمن و NGOهایی تاسیس شود که به صورت سازماندهی شده متشکل و با رعایت قوانین و اخلاق عمومی مبتنی بر ارزش‌های دینی به امر به معروف و نهی از منکر به صورت نهادینه در جامعه بپردازند، قطعا حمایت خواهیم کرد.
وی درباره ادامه فعالیت گشت ارشاد گفت: این نیرو‌ها به منظور ایجاد امنیت اجتماعی و مصونیت کل جامعه باید با مواردی از آسیب‌های اجتماعی که برای عموم مردم ایجاد ناامنی ایجاد می‌کنند ،حتما برخورد کنند.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: تاکید نیروی انتظامی بر روی انجام فعالیت‌های ایجابی بوده و مراکز مددکاری و مشاوره‌ای را درون خود دارند که با بیش از سه چهارم مواردی که برخورد می‌کنند پرونده تشکیل نداده و با راهنمایی‌ها و ارشاد‌ها موضوعات را حل و فصل می‌کند.

:: Information 467
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما