ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25655 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

دکتر جواد هروی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تنها راه واقعی در حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان ارتباط مستقیم و تنگاتنگ دانشگاه و صنعت است که نقص موجود در خصوص تجاری سازی طرح‌های دانش بنیان را مرتفع می‌سازد.

وی گفت: حمایت از طرح‌های علمی نیازمند ارتباط پیوسته و مداوم با صنعت است و در واقع با تکیه بر این مهم می‌توان به استفاده از پتانسیل‌های فناوری و تبدیل آن به اقتصاد متکی بر علم امیدوار بود و به صورت کامل وابستگی به کشورهای دیگر را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه تحقق این امر نیازمند ساماندهی بخش‌های آموزشی و پژوهشی است، خاطرنشان کرد: ما امیدواریم در قالب کمیته ساماندهی آموزش عالی بتوانیم شاهد حرکت‌های مثبت و اثرگذار در خصوص ارتقا طرح‌های پژوهشی و ارتباط آن با صنعت باشیم.

انتهای پیام/

:: Information 420
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25558 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما