ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25550 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تجربه متفاوت یک روحانی از تماشای دربی

کسانی که مخالفت می کردند، چه حرفی برای گفتن داشتند؟ این افراد بیشتر از چه دسته و گروهی بودند؟ آیا کسی از هم لباسان شما بود که با کار شما مخالفت کند؟

– از هر قشر و سلیقه ای بودند. کار اگر برای خدا باشد باید با قوت جلو رفت. به نظرم هر کسی که به خودش اجازه داده بدون فهم مطلب از روی یک عکس قضاوت کند، بی فکر و صرفا مخالفی بی عمق است.

پیش از بازی دربی هم به استادیوم رفته بودید؟

– بله. من و چند نفر از دوستان با هماهنگی های انجام شده با سازمان لیگ برای دیدن مسابقات زیادی به استادیوم می رویم و از معاشرت، گفتگو، بگو و بخند با مردم و پاسخگویی به آنها لذت می بریم.

دفعات گذشته هم حضورتان در ورزشگاه همین قدر حاشیه داشت؟

– بله ولی چون هنگام برگزاری بازی یا در جایگاه VIP یا CIP حضور داشتم، از تماشای فوتبال با خیل تماشاگران عزیز و با معرفت محروم بودم اما این بار تجربه ای متفاوت و دوست داشتنی داشتم.

بعد از این اتفاقات باز هم برای دیدن بازی ها به استادیوم می روید؟

– بعد از این همه محبت و حمایت و استقبال، وظیفه خودم می دانم که به عزیزانم احترام بگذارم و کنارشان باشم و از معاشرت با آنها لذت ببرم.

در VIP یا باز هم کنار مردم؟

– دیگر پا در VIP نخواهم گذاشت. کنار مردم بودن را با هیچ چیز عوض نمی کنم. مردم را دوست دارم.

فکر می کنید افرادی که روی سکو کنارتان نشسته بودند چقدر تحت تاثیر حضورتان قرار گرفته بودند؟

– بگذارید گزارشی از تجربه ام بدهم؛ از لحظات اول بازی همه عزیزانی که دور و بر من نشسته بودند مدام بهم می گفتند حاجی دعا کن بازی را ببریم و … بعد از هر گلی همه می پریدن و من را بغل می کردن. دیدن شادی شان برایم یک حس بی نظیر بود. وقتی بین دو نیمه مراسم سینه زنی برگزار شد، دیدند که من ایستادم و سینه زدم، کم کم همه دور و بری ها، سکوهای بغل و کل ورزشگاه ایستادند و سینه زدند. لذتی بردم که قابل وصف نیست… دقایق آخر به خاطر جنجال های بازی یک مقدار اوضاع متشنج شد که رفقای دو سه تا جایگاه کنار من بسیار رفتار مؤدبانه ای داشتند و من هم همه را به آرامش دعوت می کردم.

:: Information 173
تاریخ بروزرسانی : ۸ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25453 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما