ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25811 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۸/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

دراقتصادی, خبری

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
۰
۲۴ بازدید

 تحویل فرزند پنجم به جامعه و پنج میلیون تومان پاداش

 

سیدصولت مرتضوی در نشستی با کارکنان زن شهرداری که به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن برگزار شد، با بیان اینکه به کارکنان زن شهرداری که فرزند پنجم را تحویل جامعه دهند، پنج میلیون تومان پاداش می‌دهیم و مرخصی زایمانشان را به دو برابر افزایش می‌دهیم، افزود: این امر را حتی به شهرداران آینده به عنوان تصمیم شهردار فعلی برای اجرا اعلام می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به آن دسته از کارمندان زنی که دارای فرزند سوم باشند، پاداش خواهیم داد، البته اکنون نمی‌توانم میزان آن را به طور دقیق مشخص کنم. ساعات کاری آنان را کمتر و مرخصی شیردهی آنان را افزایش خواهیم داد.

به احدی اجازه به مخاطره انداختن موقعیت شغلی بانوان را در شهرداری نمی‌دهم

مرتضوی دو مشکلی که امروز کیان خانواده و جامعه را در معرض تهدید قرارداده را افزایش آمار طلاق و بالارفتن سن ازدواج جوانان دانست و گفت: از بانوان تقاضا می‌کنم به این موضوعات دقت کنید و تا جایی که امکان دارد در راه مشکل‌گشایی گام بردارید.

شهردار مشهد در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت شغلی کارکنان زن شهرداری گفت: تا زمانی‌ که بنده شهردار مشهد هستم اجازه اینکه ثبات شغلی بانوان این سازمان به خطر بیافتد را به احدی نخواهم داد.

وی خاطرنشان کرد: بانوانی که مستعد کار مدیریتی هستند باید در سمت‌های مدیریتی به ویژه در فرهنگسراها که مدیریت آموزشی دارند و با روحیات بانوان سازگارترند، به کار گرفته شوند.

مرتضوی اظهار کرد: زنان وظیفه دارند در تربیت و پرورش فرزندان و جامعه بکوشند و به استحکام نهاد خانواده کمک کنند و در این راستا باید از نقش فاطمه زهرا(س) در همسرداری و پرورش فرزندان الهام گیرند.

وی حضرت زهرا(س) را مایه بهجت و سرور قلب پیامبر دانست و گفت: در جایی نبی مکرم اسلام فاطمه را پاره تن خود و در جای دیگر فاطمه زهرا (س) را ام ابیها می‌خواند.

شهردار مشهد اضافه کرد: این تعاریف هم ناظر به شأن، مقام و جایگاه ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) است و هم بیانگر ارادت نبی مکرم اسلام به این بانوی بزرگوار است.

مرتضوی رسالت زنان را از دیدگاه اسلام رسالت ولایی دانست و گفت: مقام حضرت فاطمه (س) از حیث وجودی معادل قرآن کریم است و آن حضرت چیزی از ولی مطلق کم ندارد و همتای مقام امیرالمومنان است.

وی اضافه کرد: زنان نیز در جامعه وظیفه خطیری دارند و علاوه بر کار در بیرون منزل، بار مدیریت خانواده را به دوش می‌کشند و به همه امورات رسیدگی می‌کنند.

مرتضوی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به ضرورت فرهنگسازی برای گسترش ازدواج در بین جوانان خاطرنشان کرد: به ازدواج جوانان کمک کنید به ویژه امروز که دامنه ارتباطات وسیع‌تر شده و دسترسی به دانش‌ها افزایش یافته است.


۱۳۹۳-۰۲-۰۴

:: Information 437
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25714 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما