ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از جلسه ای با حضور مسئولان سابق و فعلی وزارت علوم برای بررسی بورسیه ی دانشجویان در دولت قبل خبر داد و گفت: از موضوعاتی که در جللسه فردا بررسی شود، موضوع بورسیه شدن خارج از سیستم فرزندان مسئولین دولتی و روسای دانشگاه ها است.

جواد هروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش مجلس از معاونان دانشجویی و مسئولان بورس وزارت علوم دولت‌های یازدهم و دهم برای حضور در کمیسیون دعوت کرده است، گفت: مسائلی در رسانه‌ها در خصوص کسانی که در دولت گذشته به خارج از کشور بورس شده‌اند و یا از خارج به داخل انتقالی گرفته‌اند وجود دارد و به همین خاطر کمیسیون آموزش می‌خواهد این مسائل را با حضور مسئولان دولت قبلی و دولت فعلی بررسی کند.

وی ادامه داد: مسائلی مثل تعداد بورس شدگان، فقدان سن یا معدل و یا شرایطی که برای بورس نیاز است بررسی می‌کنیم تا بتوانیم ناراحتی‌ها و مسائلی که اکنون بین مردم و خانواده‌ها مطرح شده را شفاف سازی کنیم و بتوانیم پاسخگوی برای افکار عمومی باشیم.

نماینده مردم قائنات خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که کمیته آموزش عالی پیگیر مسائل مربوط به کسانی که در دولت گذشته به خارج از کشور بورس شده است، امکان وجود فرزندان مسئولان و فرزندان روسای دانشگاه‌ها است که فردا این مسائل را پیگیری می کنیم.

:: Information 403
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما