ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر روزنامه “آیدینلیک” چاپ ترکیه روز چهارشنبه به نقل از یک مقام نظامی بلند پایه ارتش این کشورنوشت: ارتش ترکیه تحت فشار آمریکا و دولت “رجب طیب اردوغان” برای حمله به سوریه قرار گرفته است.

این روزنامه بدون اعلام  نام این مقام بلندپایه ارتش ترکیه، از فشار شدید به ارتش این کشور برای مداخله نظامی در سوریه خبر داد و اضافه کرد: ارتش ترکیه از دو هفته پیش تحت فشار شدید قراردارد و در سرنگونی جنگنده سوری این فشارها موثر بود.

درپی شکست تلاش‌های نظامی ترکیه برای کمک به تروریست های سوری، شماری ازکارشناسان مباحث سیاسی ترکیه، سرنگونی جنگنده سوری توسط جنگنده های این کشوررا اقدام هدفدار دولت آنکارا برای سرپوش گذاشتن به فساد مالی و انتشارنوارهای صوتی علیه دولت ترکیه پیش از برگزاری انتخابات شهرداری ها و مقابله با پیروزی های ارتش سوریه در مقابل تروریست ها ارزیابی کردند.

اقدام ارتش ترکیه درسرنگونی یک فروند جنگنده سوریه سئوال برانگیز است، زیرا مرزهای دو کشورهر روزشاهد حوادث بسیاری است و مرزهای دو کشور هر روز توسط گروهای تروریستی نقض می شوند.

اکنون این سئوال مطرح است که چگونه جنگنده های ترکیه، جنگنده سوری را به بهانه نقض حریم هوایی این کشو سرنگون کردند؟

 این حمله چند روزقبل ازبرگزاری انتخابات شهرداری ها دراین کشور شد و سئوال برانگیزاست. البته این حمله دارای اهدافی است که درروزهای آینده مشخص خواهد شد.شاید یکی ازهزاران دلیل آن این باشد که این حمله سبب تحریک عمومی پیش ازانتخابات شهرداری ها می شود.

اگراین نخستین نقض هوایی ترکیه بود می توان این حمله را یک واکنش طبیعی توجیه کرد. ولی  با نگاهی به آمار که در ماه سپتامبرمنتشر شده به دفعات مرزهای  ترکیه  توسط  گروه های تروریستی نقض شده است. ضمن آنکه همزمانی این حمله با سخنرانی  نخست وزیرترکیه در استانبول سوال برانگیز است.


“کمال قلیچدار اوغلو” رئیس بزرگترین حزب مخالف دولت ترکیه درمجلس ملی این کشور پیش تر اعلام کرده بود که دولت آنکارا می تواند درآستانه انتخابات شهرداری ها به اقدام نظامی تحریک آمیزعلیه سوریه مبادرت کند.

وی با اشاره به تحولات سیاسی درترکیه و اتهامات اخذ رشوه و فساد مالی علیه مقامات دولت آنکارا وحزب حاکم عدالت وتوسعه ” آک ” مدعی شد دولت آنکارا برای انحراف افکار عمومی و دور کردن اذهان از این اتهامات می تواند ترکیه را وارد جنگ با سوریه کند.
 

دانلود

 

:: Information 339
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۸ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما