ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

زمان هایی احساس می شود زندگی مثل یک مبارزه دشوار است، همان طور که شما در برابر میزان انرژی پایین و خستگی می جنگید، همان طور می توانید تحت تاثیر دردهایی قرار بگیرید که نمی شود توضیحی برایشان داد. ممکن است احساس کنید که تب و تاب تان را از دست داده اید. کلید این است که خواب باکیفیت تری داشته باشید که برای ارتقای سلامتی تان به شما انرژی دهد.

هورمون های کلیدی شما: کورتیزول و ملاتونین. کورتیزول هورمون شور و حال و سرزندگی است که به ما در تمرکز کردن هم کمک می کند. اما میزان بالای این هورمون در بدن باعث استرس مداوم خواهدشد، که در نتیجه باعث دردهایی تصادفی در بدن می شود. این هورمون همچنین روند پیری را تسریع می کند و روی کیفیت پوست و مویتان اثر می گذارد. ملاتونین پادزهر کورتیزول است، هورمونی که به بدنتان سیگنال هایی می دهد که زمان کم کردن سرعت کورتیزول است.

رهایی از نوسانات خلقی: قند و کافئین را کم کنید. زمانی را به تمدد اعصاب که برایمان مهم است اختصاص دهید تا این موضوع کمک کند کورتیزول شما تحت کنترل باشد. همچنین با موبایل به تخت نروید و در تاریکی کامل بخوابید، این موضوع باعث می شود که به تولید میزان متعادل ملاتونین کمک کنید.

اگر امتیاز شما بین ۳۶ و ۴۵ باشد

:: Information 187
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما