ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


برترین مجله اینترنتی ایران

مجله سیب سبز: یک آزمایش کامل برای بررسی وضعیت سلامتی‌تان می‌تواند چندصد هزار تومان برای شما آب بخورد و اگر زیر پوشش بیمه تکمیلی نباشید، ممکن است پرداختن چنین هزینه‌ای برای‌تان دشوار باشد اما یک پزشک برزیلی ادعا می‌کند با انجام چند حرکت ساده می‌توانید متوجه شوید چقدر سالم هستید یا اینکه احتمال از دست دادن جان‌تان چقدر است.

این پزشک می‌گوید همیشه برای بررسی وضعیت سلامتی‌تان نیاز به پرسیدن نظر متخصصان ندارید و گاهی با انجام چند حرکت در خانه، خودتان می‌توانید در مورد این موضوع قضاوت کنید.امتحانش مجانی است. شما می‌توانید از راهنمایی او کمک بگیرید و این تمرین‌ها را انجام دهید. این پزشک معتقد است یافته‌هایش که در مجله اروپایی قلب منتشر شده و سایت SAGE Journals هم آن را نقل کرده است، می‌تواند به شکلی دقیق احتمال مرگ یا زنده ماندن افراد ۵۰ تا ۸۰ ساله را پیش‌بینی کند.

این حرکت سریالی را انجام دهید

کار سختی نیست، کافی است بایستید، بعد چهارزانو بنشینید و سپس دوباره از جای‌تان بلند شوید. فقط این چند نکته را رعایت کنید:

تست پیش‌بینی مرگ!

هنگام نشستن و بلند شدن به هیچ‌وجه به کف دست یا ساعدهای‌تان تکیه نکنید. اگر این حرکت را با تکیه کردن به خودتان انجام دهید، نمی‌توانید روی امتیازی که از آن می‌گیرید، حساب کنید.

تست پیش‌بینی مرگ!

مراقب باشید زانوهای‌تان روی زمین نیاید. حرکتی که انجام می‌دهید، قرار است با سنجیدن میزان استقامت شما، وضعیت سلامت‌تان را تخمین بزند. پس با تقلب نمره‌تان را بالا نبرید.

تست پیش‌بینی مرگ!

برای راحت‌تر بلند شدن دست‌تان را روی زانوی‌تان نگذارید. باز هم همان قانونی را که در دو حرکت قبل باید به آن پایبند می‌بودید؛ رعایت کنید.

تست پیش‌بینی مرگ!

در جریان انجام این حرکت، روی کناره ساق پای‌تان هم تکیه نکنید. تلاش کنید خود را بی‌وزن کنید. انگار که در خلا قرار دارید و قرار است بی‌تکیه بر هیچ چیز از جای‌تان بلند شوید.

تست پیش‌بینی مرگ!

این اشتباهات را انجام ندهید

اگر
دست‌تان را در جریان حرکت روی زمین گذاشتید و مثل این شکل وزن خود را روی
دست‌تان انداختید، یک امتیاز از خود کم کنید. این نشانه می‌گوید که زیاد
حال‌تان خوب نیست.

تست پیش‌بینی مرگ!

آمدن زانوی‌تان روی زمین، درست مثل همین تصویر،
یعنی یک جای کار سلامت‌تان می‌لنگد. پس در صورتی که این اشتباه را انجام
دادید، یک امتیاز دیگر از خود کسر کنید.

تست پیش‌بینی مرگ!

تکیه کردن روی دست به هر
شکلی در جریان این حرکت ممنوع است؛ پس در صورتی که این اشتباه را هم انجام 
دادید، یک امتیاز دیگر از نمره‌هایی که باید به خودتان بدهید، کسر کنید.

تست پیش‌بینی مرگ!

نباید
وقت بلند شدن دست‌تان را روی زانوی‌تان بگذارید و با تکیه‌گاه قرار دادن
آن بلند شوید. چنین اشتباهی باعث می‌شود یک نمره دیگر از امتیازهای شما کم
شود.

تست پیش‌بینی مرگ!

گفتیم که وقت نشستن نباید پای‌تان روی زمین بیاید. این عکس، اشتباه گفته شده را نشان می‌دهد و می‌گوید در صورت انجام دادنش، باید باز هم یک امتیاز از خودتان کسر کنید.

تست پیش‌بینی مرگ!

بی‌گدار به آب نزنید

قبل از اینکه با این حرکت وضعیت سلامت‌تان را کنترل کنید، باید مطمئن شوید که انجام آن آسیب بیشتری به بدن شما نمی‌رساند و سلامت استخوان‌ها  یا مفاصل‌تان را تهدید نمی‌کند. اگر مشکل مفصلی دارید یا از آرتروز رنج می‌برید، این حرکت را انجام ندهید اما در صورتی که محدودیت پزشکی خاصی ندارید، می‌توانید با خیال راحت با توجه به الگو‌هایی که در تصاویر آورده‌ایم، این حرکت را ۱۰ بار انجام دهید و نمره‌های‌تان را به شکلی که در ادامه می‌گوییم محاسبه کنید.

چه نمره‌ای می‌گیرید؟

 اگر در جریان هر بار نشستن و بلند شدن، از زانو و دست‌تان استفاده کردید، یک نمره از خود کسر کنید و اگر تعادل‌تان از دست رفت، نیم نمره از خود کم کنید.  اگر برای ۱۰ بار انجام این حرکت چهار بخشی، ۱۰ نمره در نظر بگیرید، در صورتی که بی‌هیچ خطایی هر ۱۰بار بنشینید و بلند شوید، می‌توانید با افتخار خودتان را یکی از سالم‌ترین آدم‌های جهان بدانید که البته بعید است. هرچه نمره شما به این عدد نزدیک‌تر باشد، وضعیت سلامت‌تان بهتر است.

حال‌تان چطور است؟

مطالعاتی که این پزشک انجام داده نشان می‌دهد کسانی که بین سه تا هشت نمره به دست می‌آورند به احتمال دو برابر بیشتر از کسانی که نمره شان بالاتر از هشت است، با خطر مرگ در شش سال آینده روبه‌رو هستند. از نظر این محقق کسانی که نمره‌شان از سه پایین‌تر است، پنج برابر بیشتر از دیگران با خطر مرگ مواجهند. این پزشک می‌گوید وضعیت تعادلی آدم‌ها می‌تواند گویای وضعیت سلامت‌شان باشد و طول عمر آنها را پیش‌بینی کند.

:: Information 285
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما