ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تشخیص علائم آلرژی در کودکان

این علائم باعث ناراحتی فرزند شما می شوند
بررسی و پیشگیری از آلرژی ها اغلب می تواند بسیار وقت گیر و پرهزینه باشد، ما پیشنهاد می کنیم سؤالات زیر را برای تعیین اینکه آیا می خواهید علائم آلرژی در کودکان را بیشتر بررسی کنید، در نظر بگیرید:

آیا علائم به طور قابل توجهی در خواب دخالت می کنند؟
آیا علائم به طور قابل توجهی با فعالیت های روزمره روزمره تداخل دارند؟
آیا علائم به طور قابل توجهی کیفیت زندگی را کاهش می دهند؟
آیا علائم کودک شما را تضعیف می کند یا در ورزش یا فعالیت فعال دخالت می کند؟
تصمیم بگیرید که این علائم به طور قابل ملاحظه ای باعث ایجاد اختلال در سلامت فرزند شما می شوند. اگر کودک شما چندین بار در طول شب سرفه کند، اما به طور کلی یک استراحت خوب شبانه می کند، ممکن است بخواهید به تنهایی به اندازه کافی ترک کنید. اگر بینی غلیظ و یا گرفتار شود و نیاز به یک ضربه ناگهانی بینی داشته باشد، اما کودک شما را ناراحت نمی کند و یا او را آهسته می کند، ممکن است تصمیمی بگیرید که منتظر بمانید و ببینید که آیا او از بین می رود. علائم آلرژی بسیار خفیف و غیرواقعی در کودکان به طور گسترده نباید درمان شوند.

علائم مداوم و متناوب
علائم آلرژی معمولا به طور مداوم در طول فصل خاص سالانه باعث بروز علائم روزانه یا شبانه می شوند. علائم آلرژی در کودکان برای چندین ماه مستقیما به مدت پنج روز یا بیشتر در هفته ادامه می یابد. از طرف دیگر، سردرد معمولا چند روز به سختی کودک شما را سخت می کند و سپس در هفته یا دو هفته آینده به آرامی بهبود می یابد و پس از آن دوره ای از سلامتی کامل می شود. اگر فرزند شما دو یا چند هفته بدون علائم در بین حملات را تجربه کند، احتمالا به جای آلرژی به سرماخوردگی عادت دارد.

فصل سرما و آنفولانزا
احتمال دارد کودکان در طول ماه های پاییز و زمستان بیشتر به سرماخوردگی دست پیدا کنند. اگر فرزند شما سالم باشد، اما به نظر می رسد که تمام زمستان طولانی است، ممکن است به طور مداوم در معرض میکروب های سرد در مدرسه یا مراقبت از کودک باشد (گرچه آلرژی نیز در فصل زمستان می تواند نقش داشته باشد). ببینید اگر علائم به بهار ادامه پیدا کنند، سپس آلرژی را در نظر بگیرید.

سابقه خانوادگی
مطالعات نشان داده اند که اگر یک والد رنج می برد از آلرژی بینی یا پوست، فرزند شما دارای احتمال ۲۵٪ احتمال آلرژی نیز باشد. اگر هر دوی والدین آلرژی داشته باشند، ممکن است کودک شما تا ۷۵٪ احتمال داشته باشد. بنابراین، اگر یک یا هر دو والد دارای آلرژی باشند، بیشتر به احتمال علائم آلرژی در کودکان هشدار می دهند. اگر ژنهای خوشخیم داشته باشید و آلرژیها در خانواده شما تقریبا وجود نداشته باشد، می توانید از نگرانی در مورد آلرژی ها آهسته تر باشید.

:: Information 62
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما