ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تغذیه با شیرمادر مزایای بیشتر برای نوزادان
بسیاری از مطالعات علمی مزایای فیزیکی و روانی شیردهی طولانیمدت را به سر می برند و به همین دلیل است که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند: “حداقل ۲ تا ۳ سال”. شیرخواران توسعه یافته نشان داده اند که از IQ های بالاتر لذت می برند، قلب سالم تر، دیابت، بروز بیماری های عصبی پایین، سلامت روده خوب و سیستم ایمنی سالم تر. تازه ترین علمی که ثابت می کند مادران هوشمند به طور غریزی می دانند – شیر مادر، غذای هوشمند است – در سلامت روده رخ می دهد. مواد مغذی خاصی که فقط در شیر مادر یافت می شود، اولیگوساکارید های انسانی (HMO) نامیده می شود. این مواد مغذی مادری به طور عمده گیاه را برای لقاح باغچه های نابالغ و رشد روده تحریک می کند – که اکثر سیستم ایمنی آن ساکن است. نام دیگری برای مواد مغذی شیر، شیری گرا و میکروبی است (M.O.M.). تصور کنید اگر روده کودک شما می تواند صحبت کند می گوید: “من عاشق مامان!”

انجمن مامایی را پیدا کنید که همچنین در شیر مادر تغذیه می کند
اکنون مطمئن هستم که همه اینها را قبلا می شناسید، اما همانطور که گفتید، بسیاری از افراد بی اطلاع از آنجا وجود دارند. وقتی که من شیردهی می کردم، من شخصا توانستم هر گونه توجه منفی را نادیده بگیرم. یک چیز که کمک کرد، بخشی از یک گروه محلی لی لی بود که برای جلسات ماهانه خود بودند. و همچنین جدا کردن گروه Playing Parenting Attachment یک بار در هفته. تماس منظم با مادران متاهل، اعتماد به نفس بیشتری را به من داد تا با «پرتوی عجیب و غریب» آشنا نباشید. همانطور که شوهرم دکتر بیل در گفتگوهای سلامتی مغز خود می گوید: “انرژی های ذهنی خود را در درون گدایان هدر ندهید”. شما یک شخص حساس و دلسوز هستید که شما را با نظرات غیر حساسانه آشنا می کند. ذهنیت خود را در برابر این مزاحمتان قرار می دهید: “این کودک من است، من مادر هستم، و من می دانم که بهترین است”.

:: Information 40
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما