ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

کودک تغذیه با شیر مادر می تواند شخصیت های پرستاری متفاوت داشته باشد. بعضی ها ناز هستند، بعضی ها آزار دهنده هستند، و بعضی حتی می توانند دردناک باشند. راه هایی برای مقابله با این شخصیت ها وجود دارد بدون اینکه ناراحت نشوید و یا باعث ناراحتی کودک در زمان تغذیه شوید. شخصیت تغذیه با شیر مادر را مشخص کنید و ببینید که چگونه آنها را تشویق به احترام به سینه ای که آنها را تغذیه می کند.

ماراتن
ماراتن همیشه گرسنه است این شیر مادر تغذیه به نظر می رسد که می خواهد به طور مداوم تغذیه می کند و هرگز نمی تواند به اندازه کافی دریافت کند. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که کودک از طریق رشد اسپورت رشد کند و به مواد مغذی بیشتری نیاز داشته باشد. نوزادان نیز از طریق نیازهای بالا نیاز دارند که در آن نیاز به خوردن و اغلب برگزار می شود. اگر کودک شما در حال نیاز به نیازهای روزانه است، احساس مسئولیت در قبال دیگر مسئولیت ها را احساس نمی کنید. کودک بیشتر از هر کاری در اطراف خانه اهمیت دارد. خواب وقتی که کودک خواب است از چرت زدن به عنوان فرصتی برای انجام کار استفاده نکنید. شما فقط به همان اندازه که بخواهید بقیه نیاز دارید. به یاد داشته باشید که کودک تنها یک کودک برای یک دوره کوتاه مدت است و این نیز باید منتقل شود.

اگر یک ماراتن دارید، سعی کنید شیر آن را از شیر اول قبل از تغییر به دیگران ببرید. استفاده از نوزاد در یک رشته کمک می کند زیرا آنها احساس می کنند به طور مداوم متصل هستند و در هر زمان که نیاز به تغذیه هستند در موقعیت مطلوب هستند. هنگامی که کودک گرسنه نیست، اما هنوز در حال خلق و خوی برای مکیدن است، سعی کنید انگشت خود را یا یک پستاندار بخورید. نگران نباشید در مورد شیر دادن به شیر همگی در یک بار. میزان شیر مادر باید افزایش یابد در حالی که اشتهای کودک بالاتر است.

:: Information 50
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما