ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25537 پست
:: ورودی گوگل امروز : 17 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

تغییرات فیزیکی در پنجمین بارداری
همانطور که در ماه چهارم، هر دو شما و کودک شما در ماه پنجم ماه بارداری سریعا رشد می کنند. احتمالا شما حدود پنج پوند افزایش خواهید یافت و وزن کودک شما تقریبا دو برابر می شود. به طور طبیعی، شما این تغییرات فیزیکی را احساس خواهید کرد. هنگامیکه به شکم و سینه خود اشاره می کنید، زنان در این ماه اغلب گول می زنند: “همه ناگهان من بیرون آمدم.” برخی تغییرات فیزیکی خاصی که ممکن است در ماه پنجم حاملگی مشاهده کنید عبارتند از:

نمایش بیشتر
بسیاری از نگاه های شما در حین حمل یک کودک نشان دهنده نوع بدن شما از مادر و پدر شما به ارث برده است. بلند، زنان باریک تمایل دارند بعد و بالاتر نشان دهند؛ زنان کوتاه و گسترده تمایل دارند قبل از آن نشان دهند و پایین تر. زنان بلندمدت (در مقایسه با زنان کوتاه) برای رشد رحم قبل از اینکه رشد کنند، فرصت بیشتری دارند.

شکم و حساسیت شکم
کشش پوست خارش. این واقعیت پوستی است. ماساژ نرم کننده نرم کننده را در مناطق خارش دار. درمورد چهارمین یا پنجم ماه حاملگی، ممکن است بخواهید چیزی را که روی شکم شما قرار دارد یا روی آن بگذارید بپوشانید.

ناراحتی ناخن
حدود بیست هفته، رحم در حال گسترش، به سمت خارج زیر شکم خود فشار می آورد. این ممکن است کمی زمانی که شما راه رفتن صدمه دیده است. در حال حاضر ممکن است ناخوشایند گاه به گاه و جزئی در ناحیه زیر نواحی خود را تجربه کنید و ناخن خود را به طور ناگهانی پاپ کنید و تبدیل به “اودی” شود (پس از زایمان به حالت عادی بازگشته است).

نوک پستان ها ممکن است در طی ماه پنجم بارداری حساس تر از همیشه باشند، به ویژه هنگامی که در هنگام خواب یا در هنگام خواب در برابر لباس خود دروغ می گویید. شما همچنین ممکن است متوجه شوید که نیشکر، یک ماده زرد طلایی است که اولین شیر برای نوزاد شما است.

گرفتگی در طول پنجمین ماه بارداری
در اوایل ماه پنجم ماه بارداری، بعضی از زنان، به خصوص کسانی که در بارداری دوم یا بعد از آن، ناراحتی شکمی مشابه، اما کمتر شدت یافته از گرفتگی قاعدگی دارند. این انقباضات کوچک مقدمه ای برای انقباضات گرم شدن به نام Braxton Hicks است که در طول سه ماهه سوم شایع تر و قابل توجه است.

درد شکم
بافت اطراف و حمایت از رحم شما بیشتر کار می کند تا اکنون که رحم شما بزرگتر و سنگین است. این احساسات جسمانی جدیدی به ارمغان می آورد. رباط های بزرگ، به نام رباط های دور، در هر طرف رحم، رحم خود را به لگن شما وصل می کند. رباط های گرد باید به عنوان رحم رشد کند. این کشش آهسته و پایدار به خودی خود باعث ناراحتی نمیشود، اما به دلیل تغییر آنها با مالیات، حلقههای گرد میتوانند ناگهان به اعمال عادی حساس شوند.

شایع ترین جرم یک تغییر ناگهانی موقعیت است. هنگامی که شما صبح بخوابید یا صبح از خواب بیدار شوید، فشار خون رباطی می تواند موجب گرفتگی درد در ناحیه یک یا هر دو طرف شکم کمر و یا حتی به پشت گردن شما شود. در حالی که برای کودک مضر نیست، این درد بعضی اوقات می تواند برای شما خشمگین باشد. برای جلوگیری یا کاهش درد لگن لگنی، سعی کنید از تمرینات پا استفاده کنید. اجتناب از تغییرات ناگهانی موقعیت، به ویژه از نشستن به ایستاده و هنگام خروج از رختخواب.

سعی کنید در طرف مقابل یا در کنار درد و یا در مقابل آن قرار بگیرید – هر کدام که تسکین بیشتری به ارمغان می آورد. اگر برای تسکین بیشتر نیاز دارید، بطری آب گرم را امتحان کنید.

تغییر در بینش
گاهی اوقات در طول پنجم ماه بارداری، بسیاری از زنان تغییرات بینایی خود را، معمولا برای بدتر شدن. رطوبت مایع افزایش می یابد در طول بدن شما در واقع شکل چشم خود را تغییر می دهد، و با این دید شما. بعضی از زنان دچار افسردگی میشوند، در دوران بارداری نزدیکتر میشوند.

ممکن است احساس کنید که شما نیاز به تغییر در نسخه عینک خود دارید، یا لنزهای تماسی خود ممکن است ناراحت کننده باشند، به طوری که آنها دیگر مناسب نیستند. یکی دیگر از علل تغییرات دید در بارداری، کاهش استروژن است که رطوبت موجود در چشم شما را کاهش می دهد (سندرم خشکی چشم) و می تواند منجر به اختلال بینایی، حساسیت نور و قرمزی چشم شود.

پا رشد می کند
اگر احساس می کنید که پای شکم شما بزرگتر و سنگین تر می شود، درست است. این مایع جمع آوری مچ پا و پاها است، به ویژه پس از یک روز ایستادن. پا نیز اثرات ریزش طبیعی رباط ها را که در سراسر بدن شما ایجاد می شود احساس می کند، باعث می شود که مفصل وزنی به کشش و گسترش رسانده شود و آرک ها به سقوط برسند. چربی اضافی بدن که جمع می کند به هیچ وجه کمک نمی کند.

تمام این تغییرات را به یک کفش بپیوندید، و جای تعجب نیست که دیگر مناسب نیست. اکثر زنان نیاز به کفش کمتری دارند که در حدود پنجم ماه بارداری شروع شوند و حدود پانزده درصد از مادران به طور دائمی کفش حداقل نیمی از بزرگ

:: Information 93
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25440 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما